Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Informatikához értők! Nektek...

Informatikához értők! Nektek nem szúrja a szemetek, hogy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nektek nem szúrja a szemetek, hogy lassan egy analfabéta is tud operációs rendszert telepíteni mindenféle hozzáértés nélkül? Éppen emiatt érkezik itt a kérdések többsége: újraraktam, gőzöm nem volt, mit csinálok, gőzöm nincs, mi az a driver, mi kell hozzá, hogy jó legyen a felbontás, vagy legyen hang a gépen, nem tudom, milyen típusú a hangkártyám vagy videokártyám... Megértem, hogy akarnak tanulni. De könyörgöm, aki nem ért ehhez, miért nem kér meg valakit, aki ért, hogy magyarázza el neki legalább az első alkalommal?
2011. febr. 26. 15:18
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Vagy miért nem néz utána legalább az interneten, ahol minden le van írva, méghozzá elég érthetően, mielőtt nekiesik?
2011. febr. 26. 15:19
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

1, mert egyszerűbb itt megkérdezni, mint neten utánaolvasni

2, ha felhívna egy számtechboltot, azt mondanák neki, hogy vigye be a gépet, ráteszik jópénzé

3, nincs hozzáértő ismerőse

4, hü1ye

2011. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

:) éppen azért írtak le a segítőkész, okos hozzáértők mindent a neten, hogy meg lehessen kerülni a számtechboltot és az ismerőst

4.-re sajnos nincs orvosság, ahogy azt itt nap mint nap látni :/

2011. febr. 26. 15:32
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Engem inkább az idegesít, hogy egy csomóan hülyeségeket válaszolnak itt. Példaául valamelyik kérdésnél elkezdett okoskodni az egyik válaszoló, hogy a routerhez igenis kell telepítőlemez. Az ilyeneket lecseszem, amiért persze megkapom a lepontozást, aztán a kérdező annak az idiótának hisz, mert magasabb a %-a. Nekem meg ez a szakmám, Cisco-t is csináltam, és akkor ilyenek okoskodnak. Az eszem megáll, komolyan.
2011. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak az ilyen kérdések. Kérdezzenek nyugodtan, csak elõtte használják a keresõt... Engem is inkább azok a hülyék zavarnak, akik csak a baromságaikat mondják és képtelenség õket meggyõzni.
2011. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

akkor te nem vagy olyan mint én mer én olyan vagyok hogy 10 éves koropmtól informatikával foglalkozok és ez a minden a számomra, és nem idegesítő hogy kérdeznek tőlem én még örülök is neki hogy foglalkozhatok vele vagy megcsinálom más gépét. És taníthatom a haverokat stb mer érdekli őket mer nincsenek olyan szinten mint én a témában

24F

2011. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

én csak a hülye kérdéseket nem szeretem, azokra nem is válaszolok itt, élőbe meg kicsit agresszív vagyok amikor az iq szint rohamosan elkezd csökkenni


amik jó kérdések azokra meg google(ha még nem tudom a választ), utánanézek aztán válaszolok

2011. febr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Üdv:)


Én csakanyit raknák hozzá hogy telepitettem már jó pár gépet

és addig nem álok neki telepiteni amig felnem térképezem


Magába egy operációs rendszer telepitése nem ördöngös kb 20 perc alatt ellehet sajátitani ,persze ha nem a falnak beszélünk .


Az op rendszer beálitása ami azért vonz magához valami tudást na az picit nehezebb ugyan is géptöl és teljesitménytöl függ


sokszor van olyan kérdés hogy ''nincs hang a gépemen''


jőnnek ilyenkor a válaszok HOGY ,nézd meg fent e van a hangkártya driver

Köze vissza ir a kérdező MI AZ a hangkártya driver hol találom?


Akkor a válasz hogy start-rendszer stb stb eszközkezelő ott megtalálod


KÉRDÉS ismétt a kérdezötöl ,,,,nekem nincs olyan ,,


válasz a válaszadotol milyen oprendszered van

az meg mi ,


jön a válasz ismétt win7 xp linux ?


JA XP jön a válasz ,,xp mert most telepitetük ujra a gépet


NA ettöl szoktam eldobni magamat !!


akkor miért nem mondja azt hogy ujra lett telepitve a gép xp vel és nincsen hang mitöllehet?


és a felesleges köröket nem kell odavissza megjárni :)


ÉS ITT a gyakorin sok sok olyan kérdés van amit csak kérdések sokaságával lehet megválaszólni :(

2011. febr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

az a baj sokan azt hiszik hogy az informatika ilyen távmunka


nem működik a monitorom


de te nem látsz nyilvánvaló jeleket pl.: be van e dugva, be van e kapcsolva stb


ezeket jó lenne az elején leírnák és akkor sok kérdést elkerülhetnénk ahogy az előző válaszoló leírta (Y) :)

2011. márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát szépen körbeírtátok, e mellé még jön a milyen xy-t vegyek? meg a milyen vírusirtóm legyen 3000000x-ra? de biztos a többi témakörben is vannak ilyenek.
2011. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!