Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feltörték a Facebook fiókomat?

Feltörték a Facebook fiókomat?

Figyelt kérdés

Emailt kaotam, hogy valqki belépett Amerikából a fiokomba és megváltoztatta a jelszót. Azonnal jeleztem higy nem en viltam és kértem a jelszó megváltoztatást, de olyan hat jegyű kódot kér, amit sise adtam meg és nem is hallottam erről. Valami hitelesítő alkalmazás kell hozzá. Utana kértem a fiók visszaállítását, meg kellett adnom a személyi igazolványom fényképét és utána jaotam egy emailt, hogy most már beléphetek a fiókomba. Erre megint megint azt a hat jegyű kodot kéri, amiről nem is hallottam, hogy valaha megadtam volna.

Letöltöttem a Google hitelesítő alkalmazást, de nem tudom hozzá adni a facebok fiókomat, mert nem tudok belepni.

Hogy tudnám vissza szerezni a fiókot?


Itt egy kép róla:


[link]



tegnapelőtt 23:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok gépelési hibáért, munka közben írok éjszaka.
tegnapelőtt 23:52
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Valószínű a hacker hozzáadott hitelesítőt ezért kéri. Sajnos a FB egy fos és a helyreállítás is. Jól gondolom telefon nem volt a fiókhoz csatolva mert akkor SMS kódot kérne.

Évek óta pofázzák hogy kapcsold be a kétfaktoros hitelesítést.


Annak is utána kéne járni hogyan sikerült neki. Ugyanis maga a fiók feltörni nem lehet. Viszont régi, gyenge, ugyanaz a jelszó több fiókban, illetve jelszólopó vírus is segíthette munkáját. Egy jelszólopó vírus a többi fiókodra pl: google is veszélyes lehet.

tegnap 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, nemrég tényleg volt vírus a gépen, lehet az lopta le a kódot. Pedig nem szoktam össze - vissza mindenre kattintani gyanús linkekre és nem nyitok meg gyanús emaileket. A windows 10-nel a Defendert használom. Lehet a gyerekeim hozták a virust valahogy.
tegnap 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!