Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 hónapja feltörték a facebook...

1 hónapja feltörték a facebook fiókomat vietnámból és azonnal tiltották a profilom, mert egy olyan instagram accountot kapcsoltak hozzá, ami sérti az irányelveket. Mi a teendő? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Megpróbáltam már sok mindent, ezt adja ki ma:


"We've suspended your account

Your Facebook account was suspended because your Instagram account dangdanthanh6066jjt doesn't follow our rules.

You have 151 days left to appeal. Log in to your linked Instagram account to appeal our decision.

You may have the right to challenge our decision in your country's courts, or refer our decision to a certified dispute settlement body."


Hiába küldtem fellebezést instáról, vagy facebook help centerből, semmi eddig... YouTube videókat is néztem, hogy hogyan kell, és milyen lépésekben írni nekik. Van egy olyan opció is, ennél a résznél, amikor be akarok jelentkezni, hogy töltsem le az információimat. Letöltöttem és gyakorlatilag megvan az egész facebook élettörténetem, de feltölteni ezt nem tudom egy új profilba, mert arra nincs lehetőség, hogy átkonvertáljam az adataim.


Valakivel történt hasonló?

Bármilyen tanácsot meghallgatok.



tegnapelőtt 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ez ennyi ha nem vagy fizetős

máskor jobban vigyázz az adataidra és tartsd be az ide vonatkozó szabályokat

tegnapelőtt 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bucsuzz el tole, kezdj el szabalyosan facebookozni egy uj fiokkal
tegnapelőtt 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kuka lenne... Mivel nem én raktam hozzá a fiókot, ami miatt letiltottak. És eddig is szabályosan facebookoztam. ;)
tegnapelőtt 08:46
 4/6 anonim ***** válasza:
dehogynem az pedig kuka
tegnapelőtt 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltörték, hanem ellopták.

Sajnos annak a fióknak már búcsút inthetsz, regisztrálj egy másikat, és arra már vigyázz jobban.

tegnapelőtt 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt azért ideírhatnád hogy mennyi idő telt el a fellebbezés beküldése óta. Lehet hogy vissza fogod kapni, csak nekik is idő kell hozzá hogy feldolgozzák a napi sokezer kérelmet.
tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!