Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha feltörték...

Mit lehet tenni, ha feltörték a Facebook fiókomat és a nevében irogatnak másoknak?

Figyelt kérdés

Na nem az enyémet törték fel, mert nekem nincs, utàlom, nem facebookozom.

70 éves apámét... Azt mondja, behozza az oldalt, de nem ő irányítja, mozog magától a kurzort, mennek a hülye üzenetek másoknak az ő nevében.

Nekem sír telefonon, hogy most tegyen...

Elegem van, nem értek hozzá,nmit mondhatnék neki?!

Visszavehető az irànyítás?

Vagy megette a fene?

Hívja a rendőrséget, vagy mi?


Amúgy hogyan lehetett volna megelőzni ezt? Neki az nem opció, amit én mondok, hogy ne Facebookozzon...



júl. 15. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is meg kell kérni egy ismerősét, hogy írja ki, hogy feltörték apád fiókját és ne nyissanak meg semmit, amit "ő" küld.
júl. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez nagyon úgy hangzik, hogy feltelepített egy távoli hozzáférést biztosító szoftvert, amin keresztül valaki szórakozik. Szerintem nézzétek végig az alkalmazások listáját, és ha van fent ilyen, töröljétek. Persze előtte érdemes a netet kihúzni.


Itt egy lista az ilyen szoftverekről:


[link]

júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondja, behozza az oldalt, de nem ő irányítja, mozog magától a kurzort"


Tehát be van jelentkezve a facebookra, de nem ő gépeli be az üzit, hanem valaki máshonnan, mialatt ő ezt olvasni tudja?

júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen 3-as, ahogy mondta, valami ilyesmi történik. Jelenleg nem vagyok ott nála, magam még nem làttam, csak amit elmond, azt tudom. Tépem a hajam tőle...
júl. 15. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívja a rendőrséget, mielőtt a számláját is megcsapolják, vagy le is tilthatja a bank forró vonalán.
júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!