Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Feltörtèk a facebook fiókomat?

Feltörtèk a facebook fiókomat?

Figyelt kérdés

Szóval! Először kaptam egy eamilt azzal, hogy a facebook fiókom jelszavának alaphelyzetbe állítására vonatkozó kèrèst kaptunk.Szóval valaki jelszómegváltoztatást kèrt az eamilcímemről?

Akkor nem foglalkoztam vele. De utána úgy 2 nappal, ugyanez az eamil jött. Akkor megváltoztattam a jelszavamat, beállítottam a kètfaktoros vèdelmet, ès kijelentkeztettem magamat a többi eszközömbő. Ez így jó is volt, ám ma kaptam facebookon egy üzenetet hogy egy ismeretlen eszköz megpróbált hozzáfèrni a fiókomhoz! Egy chrome android 4-ről.

Nyílván tudattam velük hogy nem èn voltam, ès lètrehoztam egy erős jelszót.

Most akkor fel akarták törni gondolom a fiókomat...de azt megtudhatom hogy ki?

Ès mi a teendő ilyenkor?

Menjek rèndőrsègre?



2023. szept. 1. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrség semmit se fog csinálni.


Azt teheted, hogy többször váltogatod az erős jelszavaid.


Egyszer nekem is küldött egy ilyet a fb, hogy egy bizonyos fajtájú eszközről megpróbáltak bejelentkezni a fiókokban, de sikertelenül. Mivel nekem nem volt ilyen eszközöm, jeleztem, hogy nem én voltam, és annyi.

2023. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2023. szept. 1. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen bármilyen "feltörés" 10-ből 9 és fél-szer az szokott lenni, hogy belépve maradt az illető valami nyilvános eszközön, vagy önszántából adta ki csalóknak a fiókadatait, anélkül hogy erről a leghalványabb fogalma lenne.
2023. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek vírusok, többnyire trójaiak, most például a "közöségi elvek megsértése" címén érkezik! De mi van egy virágról készült fotóban, amihez letöltesz egy irodalmat az MKA-ról?! A laptopon az ESET jelezte, sőt a telefonon is, hogy ez trójai!
2023. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!