Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Végleges Windows 11 licenszet...

Végleges Windows 11 licenszet kaptam?

Figyelt kérdés

Kalóz Win10 Pro-ról frissítettem Windows 11-re a Windows Update-en keresztül. Most így kaptam egy legális Windows 11 Pro-t kérdésem ,hogy ezzel licenszet is kaptam hozzá a Microsoft fiókomba? Tehát ha

újra telepítem pendriveról az egészet akkor a fiókomba belépve újra fogom tudni aktiválni?


júl. 21. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Ha a Windows 11 ez idáig is aktív volt. Akkor abban az esetben bár hányszor újra tudod telepíteni. És minden újra telepítés után amikor újra be jelentkezel a Microsoft fiokódba akkor automatikusan aktiválódni fog a Windows 11. Persze csak ha ugyan arra a gépre telepíted újra a Windowst.
júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Azért ez picit sántít:

"Most így kaptam egy legális Windows 11 Pro-t"


Nem attól lesz legális, hogy a microsoft adta és nem kell hozzá semmi aktivátor vagy ilyesmi.


Kaptál egy licenszet: igen... végleges: valószínűleg igen azon a gépen... legális: nem.


Persze ez gondolom nem probláma neked, ha az alternatíva amúgyis a "kalóz" verzió... mindenképp jobb egy ilyen "tiszta" illegális verzió... abban leglább nincs semmi veszélyes/rosszindulatú cucc.

júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy mi a különbség az eredeti és a crackelt windows között? Én semmit nem tapasztaltam.
júl. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:
77%

Valószínűleg végleges. De azt nem tudhatod előre, hogy a Microsoft mikor lesz olyan kedvében, hogy rászáll ezekre az így szerzett licencekre.


Nekem is van egy ilyen gépem. Azon is kalóz Windows 10 volt és ráfrissítettem a 11-et. Utána csináltam egy tiszta telepítést mert kapott egy SSD -t a gép és a licenc megmarad, aktivált volt a Windows, ahogy csatlakozott a netre (még az MS fiókba sem kellett belépnem).

Így egyébként attól sem kell tartani, ha a Windows 10 törésbe volt esetleg vírus (bár ennek amúgy is kicsi az esélye). De tiszta telepítés után annak is vége.

júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Igen, win7-ről win10-re is így lehetett licenszet kapni.

Írd be cmd-be:

1- slmgr -xpr

2- slmgr /dli


Minden infót megkapsz.

júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy ilyenkor teljes egy újrahúzás szerintem jót tesz. És kiderül kaptál-e...
júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
egy teljes...pardon.
júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!