Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 11 telepítés közben...

Szabó Patrik Károly kérdése:

Windows 11 telepítés közben nem talál wifit, nem működik a billentyűzet, mit csináljak?

Figyelt kérdés
windows 11-et telepítek laptopra, nem talál wifit, billentyűzettel a parancssort behozza de írni nem tudok, külsővel ugyanaz, egeret felismeri, LAN kimenet nincs a laptopon. mit tudok csinálni?

#Windows #internet #wifi #Billentyűtzet
jún. 11. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó pár win11 telepítésen vagyok túl, de ilyet még soha sem produkált. A telepítőt honnan töltötted le?
jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hivatalos oldalról, rufusal uefibe telepítetem pendrivera, már egy számítógepet felraktam vele, ott nem.volt semmi probléma
jún. 11. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis működik a billentyűzet ha tudtál shift F10 et nyomni.. 🙄

A wifi/lan drivert meg parancssorból telepítsd.

A billentyűzet meg lehet alternatív módban van, nyomd non stop az Fn-t.

jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom köszi
jún. 11. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én új Acer laptopom is ilyen, egérrel szoktam telepíteni.

Le kell tölteni hozzá a Wireless LAN Driver-t, rátenni a telepítőre és telepítés közben is rálehet tenni.

Vagy internet nélkül telepíted és utána teszed rá. A billentyűzet és a hang drivereit már ráteszi ha az Update frissít.


Parancssor ablak megnyitása: Shift + F10 billentyűk (az én laptopomnál Fn gombot is kell nyomni). Ha nem lehet írni a parancssorba akkor bele kell kattintani írás előtt.


Parancs: C:\Windows\explorer.exe & exit


- A rendszer megnyitja a File Explorer ablakot. Meg kell keresni a telepítőre feltöltött illesztőprogramot, majd telepíteni.

jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jav.: a Touchpad nem működik, a billentyűzet működik.
jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Thunderfairy ***** válasza:
37%
Minnél többet tudok meg a windows-ról annál inkább a Linux-ot akarom használni.
jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Helyes! Ment a Zöld!

jún. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!