Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem frissül a Windows...

Miért nem frissül a Windows 11-em 21H2-ről?

Figyelt kérdés
22000.2538-as Build-en vagyok jelenleg.

jún. 28. 01:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szokott kapni frissítéseket Windows Upadte-ről, de a 21H2-es build-ről nem frissül újabbra. Ez miért lehet?
jún. 28. 01:54
 2/17 Szikszai.B ***** válasza:
85%
Megfelel a követelményeknek a géped?
jún. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 Nem.
jún. 28. 06:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen esetben nem indul meg a frissítés 21H2-ről ha kompatibilitási problémát fedeznek fel.
jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha Win.11 op.rendszert akarsz használni a gépeden, az új "Windows 11 IoT Enterprise LTSC 24H2" telepíthető olyan gépekre is amelyek eddig nem voltak kompatibilisek a Win.11-el.

[link]

[link]


Angol nyelven letölthető (lehet magyarosítani) - a magyar nyelvű az nCore-ról letölthető.

[link]

jún. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, a Windows 11 IoT Enterprise LTSC 24H2 valós megoldás nem támogatott gépekre. Aktivált Windows 10 után telepítettem. Az egyetlen hátránya, amit felfedeztem, hogy amíg a "hétköznapi" Win11 automatikusan aktiválódott a telepítés után, addig ez aktiválatlan maradt. Nem tudom, hogy ez másnál is így van-e, de nálam ez volt a helyzet.
jún. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szikszai.B ***** válasza:

#3


Akkor azért.

Megpróbálhatsz bebootolni egy friss pendrive-val, nekem azzal sikerült.

jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Örülj neki, de azért tiltsd le a windows update-et, nehogy egyszer mégiscsak lefrissüljön!
jún. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#6


Az Enterprise vállalati verzió, más kulcs kell hozzá mint a sima Home vagy Pro-hoz.


Aktiválás:

- A PowerShell parancssor megnyítása rendszergazdaként - parancs:


irm [link] | iex

jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#3

Akkor friss iso-val újratelepíted évente.

jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!