Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ami ingyenes az miért borzalma...

Ami ingyenes az miért borzalmas, és nehéz használni?

Figyelt kérdés

Ez valami direkt kibacás, hogy az illetőt rávezesse a fizetős.


Most nem a Linuxról van szó, különben is a Zorin OS 15 Education Lite 64 bit elég szuper, hanem.


Winboard. Valami ocsmány kép fogad, zöld és sárga kockák, ki sakkozik ilyen színekkel? Legalább az alapnak kéne a beállítás nem ilyen színekkel!

Fizetős sakkszoftver: azonnal "normális" kockák: barna-fehér.


Scid vs pc, Scid

Egy hét után sem tudom elindítani a sakknyítás gyakorlását, azt írja jobb oldalon nyissak meg valamit, no nyitva, de semmi.


Fizetős, 30 napig ingyenes

Chess Position Trainer, teljesen logikus, azonnal lehet használni, minden egyértelmű a hogyanja.


Természetesen vannak kivételek, de a sakk terén ez a tapasztalatom.



jún. 26. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"A Winboard kezdő képe"

Megoldott problémán rugózol.

Hogy a szövegértéssel vannak-e hatalmas nagy problémáid, vagy valami mentális problémában szenvedsz-e, azt nem tudom, de az ténnyé vált, hogy te nem megoldást keresel, hanem kifogásokat. Értelmes ember nem fog azon rugózni, hogy milyen az alapbeállítás, ha azt három kattintással tetszőlegesen átalakíthatja. Innentől kezdve a probléma nem létezik többé, csak ugye ha ezt elfogadnád, akkor nem tudnád habzó szájjal szidni a szabad szoftvereket.

tegnapelőtt 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"a sakk területén szívatják az embert"

A frászfenét!

Megint csak az van, amit mondtam: téged nem az érdekel, hogy megoldást találj, hanem az, hogy tudj egy kicsit dühöngni, és ennek érdekében még hülyét is csinálsz magadból azzal, hogy egyszerűen képtelen vagy felfogni, ha valaki megoldást ír, és nem a frusztrációdat támasztja alá. Értem én, hogy megerősítési torzítás, de ez már akkor is beteges.

Mint írtuk: van egy halom ingyenes sakkszoftver. PyChess, ChessV, Gnome-Chess, Knights, eboard, stb, stb. Meg van jópár ingyenes, vagy nagyrészt ingyenes sakk-oldal: Lichess, Chess.com, Playok, Sakk.hu, stb, stb. Gyakorlatilag mindenre találni már megoldást, akár tök ingyen is. Csak te ahelyett, hogy ezt tartanád szem előtt, direkt kinéztél magadnak valamit, amit lehet szidni, és nem a megoldás érdekel, hanem az, hogy fröcsöghess, és háboroghass.

tegnapelőtt 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha ennyire fikázod az ingyenes szoftvereket, akkor vegyél meg egy fizetőset!
tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!