Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Így ki tud úgy vágni, hogy ne...

Így ki tud úgy vágni, hogy ne zavarja, hogy szinte nem lát semmit?

Figyelt kérdés

A linkelt fotón *( [link] ) kitakartam azokat az információkat, ami által felismerhető lenne az illető, aki feltöltötte az adott fotót, de nem ez a lényeg.


A fotón látható, hogy a vágott anyag képe rendkívül kis állapotban van. Azt nem tudom, hogy ténylegesen így vágja-e, de feltételezem igen, hisz sok embernél láttam már hasonló vágásmódot. A kérdésem:

- Így ki tud úgy vágni, hogy ne zavarja, hogy szinte nem lát semmit?

- Így hogyan vágnak az emberek? Hogyan látják az anyagot?


Előre is köszönöm a válaszokat!

(Ha rossz kategóriában van a kérdésem, elnézést kérek.)


*A linket úgy érhetitek el, ha bemásoljátok a keresőbe, és a kepfeltoltes és .eu előtti - jelet törlitek. Azért csináltam így, mert nem engedélyezett ez a link. Nem tudom, hogy az összes feltöltő oldal tiltott-e, vagy mi oka lehet, de a szabályzatban nem láttam erre vonatkozó tilalmakat.



2023. jún. 26. 00:54
 1/5 Argloss ***** válasza:

A fotón nyilván azt akarta megmutatni az illető, hogy milyen sok rétegből épül fel az adott videó, ez a kép nem jelenti azt, hogy valaki így is szerkeszti a videót.

Mondjuk sok olyan tartalom van a neten amihez nem kell részleteiben látni a videót, szóval akár így is össze lehet vágni. Illetve nagy monitoron nem feltétlenül olyan kicsi az a kép.

2023. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fotóról csak annyit hogy ne az .eu ra végződőt használd hanem a kepkuldes.com ot...

Az eu-s nem tud https-t csak titkosítatlan http-t ezért sok más oldalon maga a böngésző szokta blokkolni.

2023. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy ki tudnak vágni a kocsmából hogy szinte a lábad se éri a földet.. :]
2023. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki így "vág" az nem vág, hanem bohóckodik.
2023. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
" Így ki tud úgy vágni, hogy ne zavarja, hogy szinte nem lát semmit?" Nálam például a vágott anyag külön monitoron jelenik meg (három fizikai képernyőt használok). És a time-line-nál valóban kb. így jelenik meg (mondjuk ennyi sávot ritkán használok, de volt, már hogy kellett). De a vágott anyag meg ott figyel egy külön monitoron.
2023. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!