Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programokkal gyakorolha...

Milyen programokkal gyakorolhatok?

Figyelt kérdés
Programozok és szeretnék egy vagy több konkrét témában gyakorolni. Nem rögtön egy nagyon komplikált dologot szeretnék. Javában, javaFxben dolgoznék szívesen, de phpban is jártas vagyok kicsit.

2021. máj. 15. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Eclipse-t ajánlom vagy netbeanst. :)
2021. máj. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy az Intellij termékei, ezek fizetősök, vagy Pedig Visual studio code.

Mindkettő elég jó IDE

2021. máj. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahh, azt hiszem felreertettetek, nem kódoló programra gondoltam, hanem olyanra amit én csinálnék meg, mondjuk egy bankos app.
2021. máj. 15. 22:40
 4/6 Sh4dowth3w0lf válasza:
Igazából a te fantáziádra van bízva, de ha tanácstalan vagy és tudsz angolul akkor írd be az általad preferált keresőbe, hogy"java programming ideas".
2021. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okes köszi, csak azért gondoltam hogy olyat gyakorolnek ami van már, hogyha elakadok akkor tudjam megnezni.
2021. máj. 16. 11:38
 6/6 anonim válasza:
A kérdésben azt írtad, hogy nem komplikalt dolgot akarsz, aztan az egyik válaszban azt írod, hogy pl egy ”bankos app”-ot szeretnel. Valaszaidbol itelve meg elegge kezdo vagy, szerintem egyelore boven eleg ha erettsegis/okj-s prog feladatokat csinalgatsz, es ahhoz vannak megoldasok is ha elakadsz.
2021. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!