Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerveren a /-jel...

Minecraft szerveren a /-jel felhozza a kommandokat, hogyan tüntethetem el, hogy a játékosok ne lássák?

Figyelt kérdés
Van egy szerverem, és ha a / jelet beírod a chatre feldobja minden egyes pluginnak a kommandját és ezt szeretném elkerülni. Mi a megoldás rá? Mit kell beírni? Amit el szeretnék érni vele: Ha beírod a / jelet nem ír ki semmit, tehát nem jelzi mik a kommandok.

2021. ápr. 26. 22:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Megoldottam azóta, hogy ne mutassa se a kommandokat se a pluginokat. Annyi történt, hogy a szerverembe behoztam volna egy jófej kis "RP" módot amivel közösen tudnánk szerepjátékozni, ez nekik nem tetszett, bunkóztak, meg minden bajuk volt, holott ott sem voltam a megbeszélésen (adminként) elvettem ezért az adminját, mivel több szabályt is sértett, ami se nekem, se másnak nem tetszett. Azután a saját botjával elkezdte kitörölgetni az embereket a discord szerverből, utána felment egyik adminunk accountjával a szerverünkre, és vissza rollbackelte a játékosok építményeit 200 napra visszamenőleg :D. Csak arra nem gondolt, hogy mindent vissza tudtunk csinálni stb stb. Többször nem hagyom hogy ilyen megtörténjen, épp ez az egyik oka.


Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek

2021. ápr. 29. 09:11
 12/12 anonim válasza:

#11 Ez az elmulasztott biztonsági lépések miatt volt.

Nem a pluginok hibája :)

2023. febr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!