Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerveren a /-jel...

Minecraft szerveren a /-jel felhozza a kommandokat, hogyan tüntethetem el, hogy a játékosok ne lássák?

Figyelt kérdés
Van egy szerverem, és ha a / jelet beírod a chatre feldobja minden egyes pluginnak a kommandját és ezt szeretném elkerülni. Mi a megoldás rá? Mit kell beírni? Amit el szeretnék érni vele: Ha beírod a / jelet nem ír ki semmit, tehát nem jelzi mik a kommandok.

2021. ápr. 26. 22:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
71%
Ez nem a családi kapcsolatokhoz fűzhető téma, próbáld a szórakozás-játékok, vagy elektronikus eszközök-egyebek
2021. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
elnézést nem vettem észre
2021. ápr. 26. 23:17
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudnám a kategóriát megváltoztatni utólag?
2021. ápr. 26. 23:21
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

tab-complete -1


De akkor megszívatsz mindenkit, mert más parancsoknál sem fogja felkínálni a lehetőségeket. Ér ennyit a pluginok eltitkolása? Amúgy is elő lehet bányásznyi, ha valaki ért hozzá.

2021. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Le lesz írva minden olyan dolog amit használhatnak, eleve nincsen hozzá permission hogy használják azokat, amiket eleve nem fognak majd látni.
2021. ápr. 26. 23:24
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm megoldottam
2021. ápr. 26. 23:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha megszeretnék találni, megtalálják a pluginokat. Miért rejtegeted? Régen sem értettem, amikor elég sok szerverrel foglalkoztam, hogy a tulajok ezért miért vannak annyira oda.. Nem te írtad a plugint, nem?


Ha akarja, megtalálja, hogy hogyan tudja ő is azt megcsinálni, amit te egy pluginnal oldottál meg. A config fájlokhoz nem fér hozzá amúgy sem. Ha elég jó a szervered, akkor úgysem mennek át máshova, ha pedig nem, akkor tedd jobbá, ahelyett hogy rejtegeted azt, ami szellemileg másé.


Manapság már díjazzák a playerek azokat a szervereket, ahol nincs titkolózás, mert sokan rájöttek, hogy ez egyszerűen hülyeség. És ha nincsenek értelmetlen dolgok a szerveren, akkor valószínűleg a vezetőség értelmes emberekből áll, ami pedig előny manapság, amikor minden 10 éves saját szervert indít.

2021. ápr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem és igazad van, csak itt épp olyan dolgoknak nem kellene látszódnia, amiről pl nem kellene tudniuk. Például: ha egy meglepetéssel készülünk ne rontsák el másnak a "meglepettségét" azzal, hogy lelövi a poént.
2021. ápr. 27. 23:03
 9/12 A kérdező kommentje:
Volt 1-2 olyan ember aki rosszat akart, és tett is. Pont emiatt lenne jó ez a kommand elrejtős dolog. De mindegy, lehet kiveszem.
2021. ápr. 27. 23:04
 10/12 anonim ***** válasza:
A skript pluginnal megoldható, hogy adott pluginokat rejts csak el, vagy a /pl és /plugins parancsokat írd át. Egyébként mi az, hogy rosszat akart és tett is? Mi rosszat tehetett a pluginokkal? Leírta, hogy miket használtok?
2021. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!