Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win10 a fájl vagy mappa...

Win10 a fájl vagy mappa sérült 0x80070570 hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Az utóbbi idóben a fenti hiba hetente többször megesik. CHKDSK legtöbbször ki tudja javítani , de elég gyakran nem.

Több meghajtót is kipróbáltam, az össze USB slotban, az oprendszer tiszta és friss.


Valakinek valami ötlete, hogy ez miért fordul elő ilyen gyakran, illetve mit lehet tenni? Korábban is találkoztam ezzel a hibával de éves szinten egyszer kétszer csak.



2020. júl. 7. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hard Disk Sentinel-t tudom javasolni a HDD-k állapotának megtekintésére. Az SSD-hez külön szoftver szokott járni. Bár USB-s eszköznél még nem találkoztam ilyen hibával.
2020. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Igen, végigéztem HDD Sentinellel Crystal Disk Infoval HDDket, SSDket, pendrájvokat . Mindegyik szerint mindegyik állapota : "kitűnő"... :S

2020. júl. 7. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor újra telepítés
2020. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"az oprendszer tiszta és friss"

Ez a baj. Formázd le, telepítsd újra, majd első dolgod legyen letiltani a frissítéseket, mert csak kárt okoznak!

2020. júl. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!