Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC illetve Telekom torrentezé...

UPC illetve Telekom torrentezési lehetőségek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi kb 8-10 évben évben DIGI ügyfél voltam, de most olyan helyre fogok költözni, ahol legnagyobb bánatomra nem elérhető a DIGI net.


Anno azért váltottam UPC-ről (Telekomom sosem volt), mert durván korlátozták a torrentezést és csak este 11 után lehetett rendes sebességgel töltögetni. Ez olyan 2009 környékén lehetett.


Mi a helyzet azóta a UPC nettel? Lehet torrentezni ami csövön kifér? Van bármi egyéb korlátozásuk? Ha lecsatlakozok majd vissza, kapok új IP-t mint a DIGI-nél?

Telekommal kapcsolatban is érdekelnének ezek a dolgok, annyival megtoldva, hogy hónapokon belül lesz azon a címen ahova költöznék Optikai szálas net is. Mondjuk nekem az is jó, ha 1 évig most valami más van és csak aztán optikai, tehát nem kell SOS optikai, de közép és hosszú távon azért váltanék szerintem.


Köszönöm segítséget!



2019. jan. 25. 11:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönök minden segítséget! Ezek után UPC lesz 1 évre ez biztos, aztán majd meglátom.

A Diginél nincs semmilyen modem(szerűség) csak egy net kábel és kész. Az UPC-nél mire lehet számítani, ott emlékeim szerint van egy doboz és abból ágazik el a net és a telefon is. Legalábbis régebben így volt.

Én most telefont nem szeretnék de TV-t azt most igen.

Ezesetben milyen kiegészítőkre kell számítani?

Terv szerint a net kábel menne egy wifi routerba közvetlenül a nappaliba, aztán a routerből vezetékkel a szobámba is elvinném.

Ha van modem akkor ezt valamelyest befolyásolhatja...

2019. jan. 26. 18:53
 12/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ja, doboz van. Ez modem+router is ha annak is kéred. De lehet csak modem is, saját routerrel. Elfogadható router, lehet benne forwardolni, kapsz hozzá jogot (Connectboxnál legalábbis így van).
2019. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!