Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FELHÁBORÍTÓ! Napiszar.com-...

FELHÁBORÍTÓ! Napiszar.com- nem gondoljátok hogy túllő minden határon? 20/F

Figyelt kérdés

Tehát: Adott az egyik barátom, "Androgyn", egy tehetséges, nyitott, jóképű fiú aki az emberek szórakoztatása céljából feltöltött ismét egy videót. Talán nem olyan jó mint az eredeti szám, de szegény mindig a napiszar.com oldalon virít. Mit lehet tenni az érdekében, hogy eltűnjön onnan? A videóban Lédy Gágá-t énekel a just dacnet. És a napiszar jóvoltából nagyon sok rossz, nem odaillő kommentet kapott.

Mellesleg ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=OgYYwnMKHvI&feature=player_em..


Mit gondoltok van esély hogy letöröljék a barátomat? Vagy esetleg törölje le a videót youtubról és töltse újra?Ha újratöltené megmarad a 400 látogató?


2010. máj. 11. 13:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szerintem az hogy fent van a napiszaron az épp elég határozott jelzés arra hogy nem túl tehetséges és nem énekel olyan jól ahogy te leírtad
2010. máj. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ja meg az hogy a hangja meg a képei alapján nem az az első benyomása az embernek hogy ő a leg heteróbb ember a világon, és ezért irogatnak ilyeneket inkább szolj neki mert ha gíy folytatja az utcán és megfogják szólni
2010. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:

"És gondoljátok hogy árt az imigenek a napiszarra való felkerülés? Mert a nagyobb sztárok mint pl. : SP (Éder Krisz) is fent vannak ahogy láttam."


Hogy árt-e az imigenek (már ezen a szón is röhögök)? IGEN

Ugyanis oda - mint az oldal neve is utal rá - szarok kerülnek fel. Szánalmas, gusztustalan, idióta, semmirekellő, kancigány karddal stb emberek. Szerinted gáz? A videót szedje le a cimborád, és emberelje meg magát, vagy SP szintjére kerül... Még mielőtt megkérdeznéd...nem, az nem jó. Szánalmas. Remélem elég finoman, és egyértelműen fogalmaztam.

2010. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ennek az androgyimnak én nagyon szívesen segítenék mondjuk valami baseball ütővel vagy valamivel hogy vegye már észre magát és takarodjon le a youtuberól mert egyszerűen nekem fáj az hogy mennyire egy majom és hogy mennyire szerepelni akar de miért így kell, nincs valami mondjuk inkább fessen és azokat töltse fel de így nagyon idegesítő és ha az utcán meglátnám biztos lehánynám
2010. máj. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
szerintem az k*rvára felháborító hogy ilyen nyomorék idegestő feltűnési viszketettségben szenvedő köcsögök élnek ebben az orzágban a legkevesebb hogy napiszaron van ki a sz*rt érdekel hogy hogyan nyalatja le a kezéről a tejszínhabopt a macskájával ha neked ez tetszik akkor t is ugyanolyan nagy nyomorék vagy mint eza majom
2010. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Látad a haverod *zarul énekel buz*s nem is kicsit és azt várod hogy ne kerüljön fel a napiszr hát ki a fszom vagy te
2011. jan. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!