Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FELHÁBORÍTÓ! Napiszar.com-...

FELHÁBORÍTÓ! Napiszar.com- nem gondoljátok hogy túllő minden határon? 20/F

Figyelt kérdés

Tehát: Adott az egyik barátom, "Androgyn", egy tehetséges, nyitott, jóképű fiú aki az emberek szórakoztatása céljából feltöltött ismét egy videót. Talán nem olyan jó mint az eredeti szám, de szegény mindig a napiszar.com oldalon virít. Mit lehet tenni az érdekében, hogy eltűnjön onnan? A videóban Lédy Gágá-t énekel a just dacnet. És a napiszar jóvoltából nagyon sok rossz, nem odaillő kommentet kapott.

Mellesleg ez a videó:

http://www.youtube.com/watch?v=OgYYwnMKHvI&feature=player_em..


Mit gondoltok van esély hogy letöröljék a barátomat? Vagy esetleg törölje le a videót youtubról és töltse újra?Ha újratöltené megmarad a 400 látogató?


2010. máj. 11. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés viszont youtubera feltöltött és onnan belinkelt videóró szól. Az viszont nem tilos mivel csak egy linket adott meg nem a videót töltötte újra. Ez viszont nem illegális akkor.

A másik h ez mind a jogi oldala. Látom te lelkesen kommentelsz és viszed a zászlót az ellenzők előtt. Viszont ha megnézed, az internetet elárasztja a töménytelen mennyiségű szenny. Nagyon- nagy százalékba ezek kerülnek ki, hogy a hülye barom gyerek már megint a temetőben pózolt vagy épp sineken kefélt a csávójával. Ez mind-mind értelmi sérültek vagy legalábbis nincs helyén az értékrendjük. Ha már nem kaptak két nagy sallertaz apjuktől akkor legalább kapnak a napiszartól. Én kiállok mellettük.

2010. máj. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"a napiszar jóvoltából nagyon sok rossz, nem odaillő kommentet kapott. "


Vigasztalódjon a sok szép youtube kommenttel........

2010. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A másik, hogy nem értem mért akarsz ennyire fent lenni ezzel a hányadékkal youtubeon? ha valaki meglátja a napiszar nélkül is kiröhögi... előbb menny el énektanárhoz...
2010. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
77%

Részben a napiszar legitimitásáról is szól a kérdés:


,,És a napiszar jóvoltából nagyon sok rossz, nem odaillő kommentet kapott''


hiszen a kommentek csak a sharktech-en keresztül törölhetőek. Ezért is válaszoltam a kérédés tágabb kontextusára is. A videó valóban törölhető youtube-on keresztül, így a szűkebb kérdés szempontjából a válszom nagy része valóban kitérő volt. De volt tágabb háttere is a kérdésnek (kommentek), erre is válaszolnom kellett.


A kamszok viselkedésével kapcsolatos megjegyzés akkor lenne hiteles, ha legalább egyetlenegy, nevét felvállaló ifjúsági pszichológus kimondaná, hogy a napiszar tevékenysége jótékony, vagy elgalábbis van jótékony hatása.


A napiszar üzemeltetői akár szakmai vitát is kezdeményezhetnének (névtelenségük megtartásával). Miért nem kezdeményeztek egy (anonim, netes) vitát Ranschburrggal, Vekerdyvel? Valószínűleg mindkét ,,nagy öreg'' nyitott lenne rá.


Jelenleg az amerikai és magyar ifjúságpszichológus szakma az úgynevezet ,,kiberzaklatás'' jelenségét veszélyesnek tartja, és az öngyilkosság veszélyét sem tartják kizártnak.


[link]


itt vannak a hivatkozások, úmagyar újságcikkekre és amerikai szakcikkekre.


Ha a napszar üzemeltetői (akár névtelenségük megtartásával is!) hajlandóak erre felelni, és Vekerdynek, Ranschburgnak legalább három kérdésére válaszolni, akkor elhszem, hogy jóindulatúak.


Addig azonban az a sejtésem, hogy valójában a napiszar hazudik, a tevékenységük társadalomellenes, nagyon nagy a neurózis és az öngyilkosság veszélye. Szerintem a napiszar azért nem vállal fel (még névtelenül sem) nyílt szakmai vitát, mert a szakemberek kinevetnék őket, és minden egyes mondatukban alapvető csúsztatásokat tárnának fel.

2010. máj. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de megkérnék mnidenkit, hogy ez a kérdés maradjon ki a napiszarról, nem szeretném hogy felkerüljön, remélem megértitek.
2010. máj. 11. 15:09
 16/26 anonim ***** válasza:
92%
Továbbra sem értem a probléma gyökerét...Van ez az arc, nulla hanggal, nulla önbecsüléssel, nulla önkritikával. "Elénekli" ezt a rettenetet (már önmagában az, hogy pasi(?)létére Lady Gaga-t választott, eléggé necces), aztán teljesen önszántából felteszi egy nyilvános oldalra, utána meg csodálkozik, hogy a napixaron röhögnek rajta. Én inkább azon csodálkozom, hogy nem volt egyetlen igaz, őszinte barátja, aki megmondta volna neki: "ne csináld pajtás, ez már Kiszeltündei mélység, ne égesd be jobban magad"... Szerintem emberünk híres szeretett volna lenni, hát megkapta. Mert azt azért ne feltételezzük, hogy mások szórakoztatására csinálta, mert erre a produktumra szórakozni, az kábé annyira vidám dolog, mint Győzikével Sebeők János koncertre menni. A YouTube teljesen nyilvános, ha oda feltettél valamit, akkor annyi, viseld a következményeit, jogorvoslatnak helye nincs. Az öngyilkosság veszélye...édes Istenem! Amikor elkövette ezt a csúfságot, és elhatározta, hogy közzé is teszi, akkor nem akart öngyilkos lenni? Vagy nem is szabad neki megmondani mekkora szutykot produkált, mert akkor felköti magát? Eszem azt a galamb lelkét...
2010. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj de szerintem a helyére került. Teljes mértékben osztom az előttem válaszoló véleményét. Szedd le a YouTube-ról és megszűnik a problémád. ja és gondolom a 400 látogató jó része a napiszarrol értesült a videóról mert,hogy épp eszű,jó ízlésű ember ilyet nem néz meg. :)
2010. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A kérdés megy napiszarra! XD

Vagy puruttya!

Jó oldalak mind.

Hülyék gyüjteménye, csak így tovább!

2010. máj. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nee
2010. máj. 13. 13:47
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed a Youtube-os kommenteket, akkor ott is láthatod a többség véleményét :P

Tényleg igénytelen... az énektudás is, valamint a video is...


Ha a humor részt nézzük, ezen pl. szakadtam:

http://www.youtube.com/watch?v=8qBFNaA7u1E


Ha énektudást nézünk, akkor meg pl. ezek:

http://www.youtube.com/watch?v=h0FPZolbYns

http://www.youtube.com/watch?v=ITXFs8VhHKE

pasitól:

http://www.youtube.com/watch?v=mdpMLFjLSSw

csak zene:

http://www.youtube.com/watch?v=CH4v9fO-qiE


Aki igénytelen dolgot publikál, nyugodtan viselje a -csak- negatív kritikát! Ezek a kritikák a legjobbak, mert nem a "jóbarát" véleménye a mérvadó, mert az túlontúl elfogult. Persze, hogy nem mered mondani, hogy sz4r! Persze, mert félsz a sértődéstől. pfff...


Ha nem viseli el?! Szűnjön meg! Felejtse el a nézettséget!

Ha viszont tűri, akkor még lehet belőle egy "Kiszel Tünde"

2010. máj. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!