Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó lopás miatt fel...

Youtube videó lopás miatt fel jelentés rendőrségen?

Figyelt kérdés
Felnéztem nettre kicsit, és egy 10 éves gyerek lelopta egy videós videóját. Aztán az meg oda írta neki hogy fel jelenti rendőrségen. Komolyan foglalkozik ilyenek a rendőrség?

2017. márc. 1. 15:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
2017. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem a videó tulajdonosa fenyegetőzik perrel, hanem egy másik videós. 30 év körüli ha jól tudom.
2017. márc. 1. 15:38
 13/31 anonim ***** válasza:
84%
Csak hatni akar rád, nyugi. Egyébként sem normális, aki védi ezt a hazug embert.
2017. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem félek én, csak nem hiányzik nekem perrelés. Meg is verném élőbe. Ezzel fenyeget engem.

"A videót már jelentettem holnap délelött megy a feljelentés ellened. Én nem dobálózok szavakkal elmúlt 5 év átlaga 15perből 15 nyert :)"

2017. márc. 1. 15:41
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

12-es ez nem így van. nem közkincs. feltette, megnézheted. de nem használhatod fel saját célodra az engedélye nélkül. jogilag feljelenthetne érte, más kérdés, hogy nem fog, mert nem ér annyit az egész.

maximum akkor fog vele foglalkozni, ha lejáratáshoz használják fel.

önmagában azért, hogy valaki módosítás nélkül felrakta, nem fog senki se harapni, maximum fenyegetőzik, hátha leszeded.

2017. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
53%
Kérlek, ez akkora baromság, hogy fáj. Jogilag nem követtél el ezzel semmit, naponta töltenek vissza törölt videókat. Csak megakar félemlíteni, mert elakarja érni a célját. Megértem, hogy nem vagy tisztában még ezekkel a dolgokkal, de nem tettél ezzel semmi büntetendőt.
2017. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Az én anyagom 5 perces, én az enyémet töröltem. Szóval nem foglalkozok tovább az üggyel. Kösz a válaszokat.
2017. márc. 1. 15:45
 18/31 anonim ***** válasza:
40%
Én úgy tudom, hogy csak akkor nem használhatja, hogyha fizetősre van beállítva a youtube nála. Egyébként naponta töltenek fel így videókat, és senkit sem érdekel. Herbynek kellene elgondolkoznia, hogy ne beszéljen hülyeségeket.
2017. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
nem beszélne hülyeségeket, ha senki nem nézné. az a probléma, hogy ezen rágódtok, ahelyett, hogy leiratkoznál róla, és néznél értelmesebb videókat.
2017. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy csak olyan foglaljon állást ebben a kérdésben, ami legalább messziről látott már YouTube logót.

Az itt megszólalók nagy többsége össze vissza beszél. Részemről vége.

2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!