Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan/hol jelenthetek valakit...

Hogyan/hol jelenthetek valakit Facebookon?

Figyelt kérdés

Egy idegen ember lefényképezett, és felrakta a saját facebookjára a képet. Már többször írtam neki, hogy szedje le, de semmi hatása. A képnél ugyan van az a funkció, hogy jelenthetem, de az csak azt csinálná, hogy ne tudjunk írni egymásnak, vagy ne lássuk egymás posztjait. Ezzel meg nem sokra megyek. Szeretném, ha valahogy lekerülne az a kép. Nem tudom esetleg valahol úgy jelenteni, hogy a Facebook csináljon valamit ez ügyben? Köszi előre is.

16/L



2017. febr. 28. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen kép tulajdonképpen? Intim fotó, vagy csak egy sima kép rólad? Amúgy elvileg a te hozzájárulásod nélkül nem teheti ki a képet, de szerintem először a szüleidnek szólj erről. Vagy kínos lenne szólni nekik valamiért?
2017. febr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy teljesen normális kép, az utcán készült. De nagyon zavar, hogy csak úgy felrakta.
2017. febr. 28. 23:13
 3/3 anonim válasza:

Kérdező! Az illető KÉTSZER is olyat cselekedett, ami önmagában büntethető.


1. Lefényképezett, a te beleegyezésed nélkül! Már emiatt büntetendő. Ha tetszel neki, vagy akar készíteni veled egy közös fotót, szerintem legyen már bátorsága megszólítani, és megkérni, hogy had fényképezhessen le.


2. Ha már valami titokzatos okból lefényképezett, akkor legyen benne annyi, hogy nem rak fel pofátlanságból sehova. A billentyűzeteden van egy PrtScrn gomb. Az Insert fölött. Azzal le tudsz fényképezni bármit ami a monitorodon van, akár a facebook profilját is az illetőnek. Lefényképezed, megnyitod a Paint nevű programot, megnyomod a Ctrl+V gombkombinációt, és máris bemásoltad a lefényképezett képernyőrészt. Elmented a képet, és máris ott a bizonyíték. Ezután feljelented az illetőt. Jelentsd fel, mert vétett ellened.

2017. márc. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!