Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nappal nem birok csgozni mert...

Laczko Jáno kérdése:

Nappal nem birok csgozni mert magas pingem de este kifogástalanul megy miért lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na akkor,nappal amikor fel akkarok menni a csgora nem birok mert nem tölti be a versengőt és kapom az eltiltást

azt vettem észre ha este lépek fel olyan éjfél körül akkor betölt a játék de amikor nappal akkarok nem tölt és magas a pingem is! 130Ms szokot lenni,8,000FT fizetek az internetért vagyis nem olyan rossz 3 felé van szét osztva

aban szeretnék segicséget kérni hogy micsináljak hogy nappal is birjak játszani ne csak este ?



2017. jan. 7. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert nappal sokkal többen használják az internetet, mint éjjel.

Megoldás lehet, h kérsz dedikált sávszélességet, de az nem lesz olcsó.

2017. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy leosztja, hogy kinek mekkora feltöltése lehet. Ezt már az én 7 éves routerem is tudja.
2017. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Énis ara gondoltam :/ hogy többen használják várom még a válaszokat :D
2017. jan. 7. 15:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt leosztást hogy birom megnézni ?
2017. jan. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!