Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyha nem minden reggel 37.2...

Hogyha nem minden reggel 37.2 3 a höm de általában igen akkor az mitől van? De ha fél orával késöbb mérem mindig magas, sőt du és este meg mindig. Pl most reggel 36.8 at mértem.

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 08:58
 1/2 mandiga ***** válasza:
Nagyon magas az alaphőd. Esetleg pajzsmirigy probléma. A helyedben elmennék dokihoz.
2016. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

voltam vérvétel én a 3.dik ciklusnapon és 1 lett az eredmény. Az allitolag nagyon jó. ma tudom még a 18.dik napi eredményt amin a progeszteront nézték. de ez szerintem nem valós eredmény mert mindig ébredés után nemsoká mértem. most az ágyban mertem és 36,8 lett.szerinted ez jó menszi előtt 2 nappal?


û

2016. jan. 4. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!