Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Seedelés Németországban, most...

Seedelés Németországban, most akkor jön a bünti?

Figyelt kérdés
Múlt héten otthon, tehát Magyarországon leszedtem egy sorozatot, ami nem vadi új, de azt láttam, hogy szokták adni a tv-ben. Visszajöttem Németbe, és az előbb kaptam észbe, hogy meg volt nyitva a torrent kliens, és pár kb-tal ment is a feltöltés, természetesen német IP volt a peer-eknél. Most akkor lehet büntire számítani, vagy nem?

2016. nov. 18. 01:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Egyik sem jo megoldas. Keresnie kell egy erre specializalodott ugyvedet, de gyorsan."

És az ügyvéd szerinted mit fog/tud tenni?


"Aki kb ugyanennyiert elintezi...ha meg nem akkor tobb a bukta..."

Nem, nem ugyanennyiért. Az ügyvédi díjszabás Németországban a perértéktől függ, a 850 euro esetén 120 eurót kér az ügyvéd.

2016. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az erre specializálódott ügyvédek fix áron dolgoznak. Valamennyit le tudnak alkudni általában, így anyagilag minimum nullás a sztori, de nem is ez a lényeg, hanem az hogy a te ügyvéded a te érdeked védi, megmondja mit irhatsz alá, esetleg atfogalmazza a nyilatkozatolat, dokumentumokat úgy hogy később sem szivathatnak meg.

Hülye az aki simán alair barmit amit az orra alá tol egy vele ellenséges ugvedi iroda...

2016. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 09:23


"perértéktől függ"


Ezt mond a kollegamnak, aki nemet ugyvedet fogadott, miutan egy no beperelte, hogy az automataban felejtett penzet o vette el. 200 eurorol beszelunk. Ot jelentette es perelte be, mert o volt a kamera felveteleken lathatoan a kovetkezo penzkivevo a no utan, aki 10 perccel kesobb ment, igy szerinte csak o lehetett... Az ugyved 500 euroert probalja kismosdatni, hogy ne legyen az erkolcsijebe bejegyzes...

2016. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!