Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban meg tudnak...

Lintenyi kérdése:

Németországban meg tudnak büntetni ha depositfilesról töltök le?

Figyelt kérdés
internet, németország
2016. nov. 7. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Németországban a feltöltést büntetik, ami a torrent protokoll velejárója.

Egy tárhelyről csak letöltést végzel. Ha büntetve lenne a szerzői joggal védett anyagok letöltése akkor egy Youtube-videót sem lehetne megnézni, mert azt is előbb letölti a böngésző a gépre, és utána játssza vissza.

2016. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Németországban a letöltést is büntetik, méghozzá elég keményen. De nem tudom, hogy a nem torrent alapú letöltéseket is figyelik-e.?
2016. nov. 7. 11:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg szükséges ezeket a kérdéseket hetente kiírni? Már vagy 100szor el lett magyarázva. A feltöltést büntetik, azt, hogy azt az illegálisan letöltött tartalmat te másokkal is megosztod. Itt élek, tudom. Letöltöttem már vagy 1000 dolgot és a kutyát sem érdekli.
2016. nov. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Németországban a letöltést is büntetik, méghozzá elég keményen."

Lópisztolyt. A jogvédett tartalom megosztását büntetik, de azt valóban elég keményen.


Csak sok juzer nincs azzal tisztában, hogy amikor torrenten LETÖLT valamit, azt automatikusan vissza is seedeli, tehát MEGOSZTJA.

2016. nov. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!