Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterán találtam valamit amit...

Dtotzol kérdése:

Vaterán találtam valamit amit szeretnék megvenni de az eladő ragaszkodik az előre utálshoz?

Figyelt kérdés
most vásárolok először vatárán és 11 negatív irása van bele merjek menni ti mit tennétek?

2016. aug. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány százalékos? Én pl. 97% alattiaktól nem vennék.
2016. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100km-en belül én inkább személyes átvételbe mennék bele. Ez az előre-utána fizetés dolog örök probléma lesz. Az eladóknak azt mondják hogy semmit nem adj fel utánvétellel mert átvernek, legyen elővétel. A vevőknek azt mondják hogy semmit ne utalj el előre mert átvernek, legyen utánvétel.


Valamelyik félnek engednie kell és kockáztatni. A negatív értékelés nem jó előjel, persze ha az indoklást is érdemes figyelembe venni. Ha nem a termékre panaszkodnak hanem a leírására (megtévesztő) vagy a kézbesítésre (késedelmes, nem adja fel, visszatáncol), akkor jobb elkerülni.

2016. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lajos54 ***** válasza:

Egyszer mindenkinek volt-van-lesz negatív tapasztalata...

Utána már csak úgy vásárol, hogy kézbesítéskor fizet a futárnak. Persze a csomagban akkor is lehet féltégla a rendelt cucc helyett :)


Sokaktól hallottam már, hogy előre utalt, aztán a mai napig nem jött meg a holmi, vagy esetleg csak sok futkosás árán.

2016. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én nem kockáztatnék
2016. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vaterán bevett dolog az előre utalás,ha megbízható(sok+)az eladó nem lesz gond.

A 11 negatív meg csak úgy értelmezhető csak hogy mennyi pozitív mellett

2016. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!