Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ról elkezdtem letölteni...

Ncore-ról elkezdtem letölteni egy filmet, de megszakítottam a letöltést, mert nincs szükségem a filmre, és le is töröltem. Emiatt törölhetnek?

Figyelt kérdés
Amúgy minden torrentet visszaszoktam tölteni, de ezután a film után alig volt szabad hely a számítógépemen, így kb. 3%-nál megszakítottam a letöltést, és le is töröltem a filmet.
2016. ápr. 24. 16:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem értettem hogyan és mennyi idő alatt kell visszatölteni torrentre, azért voltam 1 hónapra kitiltva. De most a lehetséges hit'n run-hoz az van odaírva hogy 5, és most még a hit'n runnolt torentek számához az van odaírva hogy 0.
2016. ápr. 24. 16:46
 12/12 anonim válasza:

Kedves kérdező, azért már csak meg tudod különböztetni mit jelent a "hit n runolható" és a "hit n runolt" közötti különbséget.


Ha az elsőnél jelenleg 0 van, akkor majd ez a film hozzáadódik, és lesz 1, ami még benne van a havi max 5-be.


Lényeg hogy nem fognak kitiltani!

2016. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!