Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ról elkezdtem letölteni...

Ncore-ról elkezdtem letölteni egy filmet, de megszakítottam a letöltést, mert nincs szükségem a filmre, és le is töröltem. Emiatt törölhetnek?

Figyelt kérdés
Amúgy minden torrentet visszaszoktam tölteni, de ezután a film után alig volt szabad hely a számítógépemen, így kb. 3%-nál megszakítottam a letöltést, és le is töröltem a filmet.
2016. ápr. 24. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ott a wiki, pontosan le van benne írva, hogy ez szabálysértés-e és hogy mi a retorzió, ha az.

G.

2016. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Ha túlhaladtad a 3,0%-ot, akkor is max hozzáadódik a hit'n runokhoz, amiből alapesetben havi 5 lehet. Ha te mindent visszatöltöttél, akkor ebből az 5-ből még ezután is 4 marad.


Én havi 5 torrentnél többet nem töltök le, azaz sose töltöm vissza.

2016. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam mindent visszaszoktam tölteni, csak ezt az egy filmet nem. A hit'n run-nál 5 van írva.
2016. ápr. 24. 16:25
 4/12 anonim válasza:

Amúgy ha érdekel, van egy multi felhasználó amit 100-nál is többen használnak, (top 50-ben benne van) ha gondolod adok hozzáférést.


De mondom nem fognak ezért kitiltani :D Havi 5-be benne vagy.

2016. ápr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thomika20 válasza:
Ne zavarjon senkit, hogy 10 a hit 'n' runnolható torrentek száma :) És nem fognak k*baszni, mert én is állítottam már le letöltést többször is.
2016. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Régebben 5 volt, azért maradt meg az bennem.
2016. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó, de korábban már kitiltottak 1 hónapra, mert voltak hit'nrun-olt torrentjeim. Most az van odaírva hogy hit'n runn-olt torrentek száma 5. Így sem törölhetnek? 1 gigás filmet akartam leszedni mire később kiderült számomra hogy a film 11 gigás, de hiába állítottam le, már 1 gigát letöltöttem, de utána töröltem a filmet.
2016. ápr. 24. 16:35
 8/12 anonim válasza:

Amúgy megnéztem, alap felhasználóval nem 10 hanem 5.

Kedves kérdező, ha a hit n runoltak száma 5, akkor pont belefértél. Ha 6 lenne, az lenne a gond.

2016. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hit'n runnolt torrentek száma 0, de nekem elvileg 5-t lehetne, de amúgy mindent visszaszoktam seedelni.
2016. ápr. 24. 16:42
 10/12 Thomika20 válasza:
Nekem is alap felhasználóm van, vagy is hát tag vagyok, de lényegében a legalja. Lehet azért tiltottak akkor egy hónapra, mert átlépted a megengedett letöltött torrent határt. És nem figyeltél oda.
2016. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!