Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 502 Bad Gateway nginx ||...

502 Bad Gateway nginx || csgolongue.com Chrome-ba ezt írja, Explorer behozza, másnál működik Chrome-ba is. Wtf?!

Figyelt kérdés

Szóval igen, pár napja a címben említett hibaüzenet jön ki az adott oldalon (csgolongue), próbáltam utána nézni google-be, én is úgy tudom hogy szerver oldali ez a hiba, de Explorer behozza az oldalt...Más ismerősnél a Chrome-ba is jó az oldal. Szóval a kérdés hogy mi ez, mivel tudnám megoldani?


Sütiket töröltem az összest!



2015. szept. 17. 12:45
 1/6 A kérdező kommentje:
még jó hogy mindenhol longue-t írtam...:D *lounge
2015. szept. 17. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam a Chrome be se tölti. Sőt, a Firefox sem. Ez szerverhiba.
2015. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most valóban be se tölti a Chrome..az előbb a hibát írta, viszont az Explorer-be kicsit ilyen mobilos platform jött be elég fura betűméretekkel és az oldal felosztása is érdekesen nézett ki. 2-3 napja ilyen nekem...bár az Explorer-t még csak most néztem.
2015. szept. 17. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fertőzött (vírusos) az oldal és a Google letiltotta, vagy a böngészőkbe integrált adathalászat elleni védelem nem engedi. Szerencséd van, ha nem érzékeny az androidos mobilod, de nem kísérletezz vele. Nem éri meg az újratelepítést.
2015. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és az IE nem böngésző.
2015. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval, muszáj voltam újratelepíteni a Chrome-ot, újratelepítés után behozta az oldalt egyből. Mikor beléptem a google fiókomba, és összeszinkronizálta a beállításaimat, megint nem akarta betölteni. Ekkor már tudtam hogy itt bizony a Chrome-al van probléma. Szóval sikeresen alaphelyzetbe állítottam a fiókom beállításait, kitörölve az összes mentett kedvenceimmal stb stb. és így most azóta működik.
2015. szept. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!