Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a TVGO?

Miért nem működik a TVGO?

Figyelt kérdés
Már tényleg nem tudom mi a fenét csináljak neki. Telefonon(Android 5.0) működik, de gépen se Chrome-mal se Firefoxal, Internet Explorer-el nem nem csinál semmit. Chrome-on folyton azt írja telepítsem a bővítmény(csak nem tudom hányszor még hogy jó legyen neki), Firefox-on meg Explorer-en meg rámegyek a lejátszásra és tölt egy kicsit a lejátszó aztán csak fekete kép. OS: Windows 8.1(minden update/driver fenn van).

2015. aug. 13. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ratyi a program. Nekem is néha indul el pc-n, de 5 percen belül megáll mindig.
2015. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor megérné emuláció segítéségével futtatni az androidos verziót ami működik is? Vagy az már gépen nem menne?
2015. aug. 13. 22:47
 3/5 A kérdező kommentje:

Hi!!

Csoda de megoldottam. Mozilla 18.0 kell és TILOS frissíteni(persze ettől függetlenül lehet másik böngésző is a gépen ami pl Chrome amit szabad frissíteni).

2015. aug. 14. 11:47
 4/5 ddasda válasza:
sajnálatos módon nekem azzal sem működik, folyamatosan csak azt hozza fel hogy telepítsem a kiegészítőt (megjegyzem elötte meg felhozta hogy indítsam ez a "player".exe t
2017. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Brunya bá' ***** válasza:
Nálam pont fordítva: Pc-n tökéletesen működik, de mobilon (Android 5.1, Meizi M3 Note) nem. Ezt írja ki: Hiba történt a lejátszás során, -2113929201, 35
2017. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!