Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom aggódjak e? Lehet...

Nem tudom aggódjak e? Lehet átvertek az ebay en?

Figyelt kérdés
Van egy 6000ft-os cucc amit megrendeltem. Máskor is rendeltem már ebayről, semmi gondom nem volt soha. Na most. Mióta megvettem az adott dolgot, kb 21hirdetéséből 2maradt fent, mintha folyamatba törölné lefelé őket, tegnap délután már csak 7 volt, ma reggel 2.Tegnap délelőtt vettem meg a terméket mellesleg. Azért kezdtem rajta izgulni, mert miután megvettem a termékem törlésre is került, gondoltam lehet azért mert a Buy it now mellett, Place bid - legjobb ajánlat bár szerepelt én nem licitáltam, megvettem Buy it now val, és biztos többször nem lehetett volna megvenni az adott terméket. Az eladó értékelése 100%,de még csak kb 5-en díjazták ilyenre. Szerintetek nem gyanús ez az egész így, vagy én aggódom túl??

2015. aug. 18. 06:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
haverokkal 10 perc alatt összerakok egy 30-40 emberes 100%-os értékelést úgy hogy közben sörözünk és szépen lassan csináljuk.. miért rendeltél ilyen eladótól?
2015. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haverokkal, sorozes kozben? Te sem hasznalod az eBayt, ugye?


Amazon-on tudsz visszajelzest adni egy termekrol meg akkor is ha csak fenykepet lattal a cuccrol....


Az eBayen nincs ilyen. Ha nem vettel meg egy termeket xy eladotol, nem tudsz xy eladonak visszajelzest adni!


Nem baj ha nem vagod a temat, de akkor minek jaratod le magad?


Off vege...


Kerdezo, kaptal email ertesitot hogy a cuccot feladta? Ha nem, es bejelentkezel, a megvasarolt termek mellett latsz kis sarga boritekot? Az szokta jelezni ha feladtak a cuccot.

Ha mar eltelt 48 ora a kifizetes ota (es a termek leirasban nincs ott hogy az elado 3-4 nap amig postaz), akkor nyugodtan irj az eladonak, hogy hello, did you ship my item?

Adj neki 48 orat, hogy valaszoljon. Ha nem valaszol, vagy nem ugy ahogy az neked jo, akkor nyugodtan nyiss egy ugyet eBay fele.

2015. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2

névlegesen tudok venni az meg hogy 1 fél hónap múlva visszaigazolom h megjött nem nagy cucc.. pénzmozgás van, az ebay meg nem nézi hogy mikor,hol vették át a terméket

2015. aug. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azóta írtam az eladónak és bocsánatot kért,s mire az üzenetét olvastam már a kis sárga boríték is színes lett. Írta hogy fel is adta, csak elfelejtette jelezni az ebaynek. Mondjuk rendeléstől számítva egy nap múlva már írtam neki, holott lett volna amúgy is ideje még feladni a terméket. Csak megijedtem hogy eltűntek a hirdetései. Én nem vagyok eladó az ebayen, de láttam hogy a hitdetései újra fent vannak hasonló árban, csak a New listing szavak vannak előtte, gondolom újralistázta a termékeit? Mert van ilyen úgy tudom.
2015. aug. 19. 06:37
 5/5 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm, sokat segítettél :)
2015. aug. 19. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!