Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak ha átvertek...

Mit csináljak ha átvertek paypalen?

Figyelt kérdés
Eladtam egy internetes játékomat, az illető előre utalta megbeszéltek szerint az összeget paypalen. Elfogadtam a pénzt paypalen, oda adtam neki a felhasználót, aztán kb. 5 óra múlva mikor fel szerettem volna használni az általa átutalt pénz egy részét azt írta az összeg zárolva van, mert "kártérítést" nyitott, hogy nem kapta meg a felhasználót.. Pedig egészen biztosan sikerült neki belépni, mert SMS-t is kaptam, hogy megváltoztatta a felhasználói fiók e-mail-jét. Mi a teendő? Nem szeretném ha eltűnne a pénz, és a felhasználó is nála maradna..
2014. okt. 28. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem milyen jatekot adtal el? Online vasarolt letoltheto jatekokat a torvenyek szerint nem adhatsz el, szoval amennyiben ez volt a helyzet, nem igazan van mit tenned, hisz te kovettel el torvenysertest akkor is ha te jartal roszabbul. Amennyiben nem ez a helyzet, akkor pedig fordulj a PayPal ugyfelszolgalatahoz, majd a rendorseghez.
2014. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy Call of Duty játékot adtam el. Ugye megérkezett a pénz, a dvd-t postáztam volna, csak előtte elkérte a felhasználót. Szóval csak félig online játék végülis..
2014. okt. 28. 22:41
 3/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
Nem tudom a CoD melyik "céghez" tartozik (steam, origin, esetleg saját), de írsz ott az ügyfélszolgálaton, hogy feltörték (nem feltörték, de ez most lényegtelen) az accountodat. Steamen pl simán visszaadják az accountodat, ha legalább 1 regisztrált játéknak az eredeti cd-jére ráírod a kapott ticket kódját és elküldöd a fotót róla.
2014. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!