Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit használjak a most bezárt...

Mit használjak a most bezárt OLX helyett?

Figyelt kérdés
A Jófogás egy sz*r. Ne is próbáljatok rábeszélni. Előtte is utáltam. Vatera fizetős. A többit vagy ez vagy az megvette. Akkor mi marad??? Van egy millió eladandó holmim.

2015. ápr. 7. 21:37
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:

Ez kb az OLX utóda: [link]


Egyébként én a Jófogást szerettem jobban, ott adtam el idáig mindenemet, úgy hogy közben az OLX-en is fenn volt. Az OLX-en hirdetett mindenki, ezért a termékem mindig a lista végére ment.

2015. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
látom sokan csináltak olx klónt
2015. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Az a baj a nextapróval, hogy nincsenek meg bizonyos kategóriák. Például a film és zene. Én pedig csak amiatt járnék oda és a többi klón oldalra is. De SEHOL sincs.
2015. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Közben feltűnt, hogy a film és zene megvan a nextaprón, de eldugva, nem a főoldalon. Kitehetnék a főoldalra is.
2015. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
2015. jún. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Az csak egy dolog, hogy a jófogás egy használhatatlan oldal, de valamiért ott még a hirdetéseimet is lef--sák nagy ívben, 3 hónap alatt eddig 1 db kérdés jött. Míg az OLX-en hetente vettek meg cuccokat. Tehát ezt az oldalt annyira rühellik az emberek, hogy még vásárolni sem járnak oda, vagy én csinálok valamit rosszul?
2015. jún. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
nehezebb rajta találni. az olxen könnyebben megtaláltam mindent.ez a jofogás valahogy nem jó
2015. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
Én meg a Jófogáson adtam el mindenemet, az OLX-en meg semmit. Egyébként nem értem miért szidják ennyien a Jófogást: bírsz rajta hirdetni, venni, üzenetet küldeni, meg ott a Háztól-házig szolgáltatás, ami nagyon jó és olcsó... Nem értem mi a baj. Az, hogy nem rózsaszínű a kezelőfelület vagy mi? :-D
2015. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Arbiter123 válasza:
Egy komoly baj van jófogással. Direkt saját megyémen belül keresek hirdetést mobiltelefont akarok venni. 3 nap alatt 5 új hirdetést olx-en ennyi idő alatt volt 200..... ennyi a különbség. Eladni akartam olx-en is megállás nélkül jöttek üzenetek ( lehet h épp kecskét akartak adni de akkor is ). Jófogáson 2 hónapja hirdetésem 1 üzit se kaptam.... nem lehet rajta eladni cserélni semmit....
2015. jún. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
2015. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!