Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tumblr tippek? Nem rég kezdtem...

Tumblr tippek? Nem rég kezdtem, hogy alakítsam ki az oldalt?

Figyelt kérdés
Pár hete használom blogként, mint ha a naplóm lenne. Elég változatos napjaim vannak szóval összeszedtem 133 követőt két hónap alatt akik olvasgatják... De hogy tudnék többet szerezni, Mert mostanában megakadt ez a szám.
2015. febr. 17. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
dombibalazsofficial.tumblr.com ez a link. régebben is feltettem kérdésbe, azóta változott kicsit, illetve tartalmilag is bővült.
2015. febr. 17. 14:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Magadért csináld, ne másért. Enyém is akkor halt meg, mikor azért dolgoztam rajta, hogy másokat szórakoztassak, de csak stresszessé vált, csökkent a színvonal. A követők száma nem jelent semmit, majd jönnek azok, két hónap alatt szép ez így is, főleg, hogy naplószerű, nem tiniblog.
2015. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, a minőséget szeretném tartani és nem is azért csinálom csak fura hogy kb 10 napja egy új követőm sincs előtte meg napi többis volt :D a másik hogy a képektől óvom az oldalt, nem szeretnék tucat tumblr-t
2015. febr. 17. 15:10
 4/5 anzai29 válasza:

Oldal kialakítására: neten beírod "free tumblr themes"

kiválasztasz egy témát és beállítod.


Két hónap 133 követő? Hogyan?

Szívesen megnézném a blogod. :)

Itt az enyém: [link]


Ezt csak megjegyzéként:

Rengetegen írják, hogy "ne a követők miatt csináld" ...stb.

Közösségi oldal, blog, emberekkel. Ha szimplán ki akarom írni a gondolataimat, írok naplót csak úgy magamnak vagy ilyesmi.

Nem divatból kell a követő, hanem ez egyfajta visszajelzés, ami minden embernek kell. 1-1 reblog, komment is jól tud esni, mert az azt jelenti, hogy van még aki osztja a véleményed.

2018. okt. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anzai29 válasza:

[link]


Én innen szoktam. A téma mellett egyéni háttérképet is be tudsz állítani.

2018. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!