Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nemrég kezdtem egy Gyűrűk...

Renaa516 kérdése:

Nemrég kezdtem egy Gyűrűk Urás fanfiction-t, már az első fejezetet be is fejeztem, de ennyiért nem szeretnék külön weblapot csinálni (meg hát bevallom, nem is tudom, hogy kell). Valaki ismer olyan oldalt, amelyik szívesen kirakná?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem regisztrálsz valami ingyenes szolgáltatásra, ahol egy szövegszerkesztőhöz hasonló felületen szerkesztheted a tartalmat? Semmi extra tudásra nincs szükség hozzá. Sok ilyen oldal van.
2014. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annyira nem ismerem az ilyesmiket :/ Esetleg tudnál pár nevet írni? Nem vagyok épp egy számítógép-zseni...
2014. jún. 25. 21:35
 3/5 anonim válasza:
A Merengő oldal kifejezetten fanfictionok számára létesült, de bármelyik blogos oldalra felrakhatod. Pl. www.blogger.hu, www.blogspot.hu, www.eoldal.hu. Egy rakás ilyen van!
2014. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet, megpróbálkozok vele. Habár félek, hogy senkinek nem fog tetszeni...
2014. júl. 2. 13:42
 5/5 anonim válasza:
Légyszi, linkeld be ha kiraktad, engem érdekelne a sztori, mert sajnos nagyon kevés színvonalas LOTR-fanfic van.
2015. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!