Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most kezdtem el nCorozni....

Most kezdtem el nCorozni. Valaki elmagyarázná, hogyan működik? Beavatna a trükkökbe?

Figyelt kérdés
+ Tudnátok optimális beállításokat írni Utorrenthez? Most leszedtem egy filmet, benne van a listában még, de a feltöltés az néha mutat csak 0,1kb/s-ot... Ez így egy idő utűn probléma lesz, igaz?

2014. aug. 5. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tipp: Olvasd el a szabályzatot...
2014. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mik a seed követelmények?

Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

• Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

• Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél.

A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken.

A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit’n’run-ok száma). Hónap végén, minden 14 napnál nagyobb torrent, törlődik az aktivitás menüből.

2014. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ezt az arányt hol tudom megnézni?
2014. aug. 5. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs arány! Ha ráklikkelsz a felhasználó neveddel egy sorban lévő Aktivitás-ra, akkor láthatod, hogy kell-e seedelned avagy nem, ha igen, akkor még mennyi ideig.
2014. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, a visszatöltött adatmennyiség arányára gondolsz? Azt a kliensedben tudod megnézni.
2014. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ment a felfelé ;)
2014. aug. 5. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!