Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-el kapcsolatban elmagyar...

Gmail-el kapcsolatban elmagyarázná valaki, hogy ez msot mégis hogy van?

Figyelt kérdés

Szóval valakitől ma kaptam egy levelet. Amikor ma megnyitottam a gmail-t, akkor ugye ott volt a levél, de csak most jöhetett meg, mert délelőtt még nem volt. Mégis máj. 12-t ír dátumnak a jobb oldalon: [link]

De tegyük fel, hogy csak azért nem volt még meg délelőtt, mert telefonról néztem, és ott talán nem töltötte be. És az illető talán tegnap este írta, ezért nem láttam. utoljára gépről tegnap du. 5 körül néztem. Na de ha rámegyek a levélre, akkor meg azt írja, hogy máj. 11 (2 napja). Ez hogy lehet? [link]

Akkor ezek szerint ő már 2 napja küldte, de én csak most kaptam meg?


2014. máj. 13. 17:12
 1/4 Tengor ***** válasza:
A levél küldés dátumának bármit be lehet hazudni. A SPAM-erek előszeretettel be is hazudják.
2014. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint? Hogy? De ez nem spam. De most akkor ő átírta a dátumot, amikor küldte, vagy mi?
2014. máj. 13. 17:16
 3/4 Tengor ***** válasza:

Attól, hogy nem SPAM még meg lehet csinálni. Az csak egy megjegyzés volt. A legtöbb kliens nem ajánlja fel az opciót, de azért van amelyikkel lehet.

Lehet küldeni jókívánság e-mailt úgy, hogy az látszólag a születésnapodon lett feladva.

2014. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.. már csak az nem világos, hogy ha rákattintok akkor máj. 11-et ír, ha az összes bejövő levélnél nézem, akkor ugyanarra a levélre máj. 12-t ír.
2014. máj. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!