Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most kezdtem el a blogomat,...

Most kezdtem el a blogomat, mit gondoltok róla? Jöhet hideg meleg.13/L

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 18. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Most erre mit írjak? Írsz egy történetet amit már valaki leírt. Mintha másolnád a sztorit.

De jó pont, hogy alig van helyesírási hiba-

2014. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, mire gondolsz. Miért írta volna már meg más? Persze, az Éhezők Viadaláról szól, de nem Katniss szemszögéből, csak a cselekmény vége egyezne meg valamelyest. Azért köszönöm a kritikát :)
2014. nov. 18. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok mit írni ez egy

T

U

C

A

T

unalmas blog. Semmi nem saját rajta. Mindent netről szedtél le.

2014. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért elmondanám, hogy ez a saját elképzelésem, és nem hiszem, hogy fel tudsz mutatni akár egyetlen Clato történetet. Értem én, hogy az Éhezők Viadala felkapott, és azt is, hogy sok fanfiction van ezzel kapcsolatban, de tájékoztatlak, hogy az egyetlen, ami a netről van a kép. De megeshet, hogy én vagyok a hülye.
2014. nov. 18. 21:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy a szöveget te írtad. De mivel ezt egy számtech kategóriában raktad ki az senkit nem fog érdekelni hogy mi a szöveg rajta.

Ha ezt php vagy akár html/css ben megírod 13 évesen akkor szerintem sokan gratulálnának.

2014. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éhezők Viadala:

Ezt a történetet már megírták, és mindegy kinek a szemszögéből szól a történet. Lehet a lány a fiú, vagy akár a fán csücsülő mókus szemszögéből írni. A lényeg: MÁR MEG VAN ÍRVA A SZTORI!

Te nem csinálsz mást csak ismételed azt aki kitalálta, leírta az egészet.

Ez olyan mint ha egy ismeretlen útcéli festő aki azt hiszi profin fest, lefesti Mona Lisát de férfi arccal, szakállal, bajusszal, és Mona Pista nevet adná.. Majd közölné, hogy bár pontosan olyan mint Leonardo Da Vinci Mona Lisája, de mégsem az, mert ez férfi szemszögből van lefestve. Utánzás.

2014. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a visszajelzéseket, habár nem ilyenekre gondoltam, sebaj :) . Igen, tudom hogy részben koppintás, de éppen ezért írom blogként. Olyan típusú ez, mint a Harry Potter fanfictionok a merengőn, legalábbis szerintem.
2014. nov. 18. 21:24
 8/8 anonim válasza:
Írj, ha akarsz. Ne mások döntsék el, hogy folytasd, vagy ne. És ezzel csak fejlődsz. (Nem olvastam a blogot, csak a kommenteket.)
2014. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!