Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Állíthatom a routerem 150...

Állíthatom a routerem 150 mW-ra? Tudom, hogy az EU-ban 100 mW-ig nem engedélyköteles, de ellenőrzi ezt valaki, ha igen, hogyan, mi a büntetés?

Figyelt kérdés
Csak azért állítanám 150 mW-ra, mert a régi routeremnek még erősebb volt a jele sokkal. Repeatert nem akarok venni, mert az eszközök folyamatosan ide oda ugrálnak az ap-k között, így nem tudok rendesen folyamatosan netezni. Tapasztalatból mondom!

2015. febr. 5. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát felőlem állíthatod, de felteszem maga a hw nem képes 100mw fölé menni.

Azonkívül meg igen rossz tapasztalataid vannak a repeater-rel, hogy nem tudtad bridge mode-ba plittyenteni, így ha ap-t vált az eszköz, akkor mivel az ip-je ugyanaz marad, nem szakad a kapcsolat. Nálam pl. 3 access point van ugyanazzal az SSID-vel, és lehet futkorászni közöttük szakadás nélkül. Ez a lényege. Az a te nyomorod, hogy nem voltál képes bridge módot csinálni. :->

2015. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod tudni ezt beállítva, firmware szerintem lekorlátozza és ha nagyobb értéket írsz be, akkor vagy nem fogadja el, vagy pedig a 100-at veszi figyelembe hiába van beírva a nagyobb érték.
2015. febr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tomato firmwareról van szó, asus router, engedi a 100 mW fölött, és nem én vagyok hulye ehhez, hanem a nagybátyám, mivel ő csinálta meg. :p
2015. febr. 5. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sokra mész vele, ha a router nagyobb teljesítménnyel ad. Mert ha messzebb mész a te eszközöd fogja a router jelét, de az eszközöd jele nem jut el a routerig.
2015. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!