Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a t-home...

Meszike91 kérdése:

Mi a véleményetek a t-home internetről?

Figyelt kérdés

Nemsokára tervezek rá váltani.

A torrentet nem lassítják?

Mekkora az esély a maximális sebesség elérésére?(Ha 10 megás netet válsztok, akkor az tényleg 10 megás lesz, vagy csak a garantált 1 mega lesz meg?)

Mekkora lesz a pingem? (adsl)

Megérné a 20 megásat választani a 10-es helyett? Menne is 20 megával?



2015. jan. 7. 18:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Függ a telefon hálózattól.Régi 20-30 éves vezetékeken csodákat nem tudnak művelni.Ezért van akkora szórás a sebességükben.Szerelők elmondták hogy a 200 vezetékből egy normális érpárt nem találnak.
2015. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, most néztem. Ez érdekes, mert amikor egy éve beköttettem még 10 volt jelölve garantáltnak, ezt mondták az ügyintézők is, a szerelő is, és azt hiszem a szerződésben is ez van. Újabb negatív pont a szolgáltatónak...
2015. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.


Tegyük fel, hogy megrendelem a 10 megásat, de csak 5-tel megy. Ha előfizetek a 20-asra, akkor is csak 5-tel fog menni?

2015. jan. 7. 19:42
 14/18 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel.Én inkább azt javaslom hogy csípjél el egy thomos szerelőbrigádot és tőlük kérj véleményt mert ők tudják utcára lebontva hogy milyen a kábelezés.
2015. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a segítséget. A szembeszomszég pont t-homos szerelő :D


Minden válaszhoz ment a zöld pacsi.

2015. jan. 7. 19:52
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne!

Ezeknél akármi jobb!

Volt évekig (más alternatíva hián) de lemondtuk! Miinőshitethetetlen!

számlázásnál mindig mást számláznak... szóval őket ne!

2015. febr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ugyan T-mittómén mim van, nem vagyok tőle kiájulva. Ok:

Fél éve váltottam 10-ről 20MB/s csomagra, aztán a hetekben nagy ötlettel méricskélni kezdtem. 10 alatt mindig kikoppant. Bejelentettem. Válasz: hibát találtak és javítják. Aztán jön az SMS, hogy minősítsem a javítást. Újra méricskéltem, semmi változás. Újra bejelentettem. Válasz: hibát találtak és javítják!!!. Aztán jön az SMS, minősítsem a javítást. Újra méricskéltem, felment 14 alá és napszaktól függetlenül szinte tizedre ugyanott stabilan koppan! Bejelentettem. Fenyegettek, hogy ha nincs hiba, a keresést kifizettetik. Napokban többször ismételtem a mérést. Most 12 alatt szintén stabilan kikoppan.

Tömören: eleve behatárolják az átviteli sebességet jóval a szerződési érték alatt, tehát a fizetettet soha nem fogja elérni!!!

2015. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
lehet cifrázni is:nálunk elkezdtek NAT-olni,aminek köszönhetően kívülről nem elérhető semmi...
2015. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!