Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a vélemény T-Home Internetről?

Mi a vélemény T-Home Internetről?

Figyelt kérdés

Főleg Tolna megyében. Családi csomag NET(15MB) + Családi csomag IPTV.


Kösz.


2011. febr. 4. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Szolnok megyei vagyok. Nekem DSL Alap csomagom van. 5 MB sávszélességű. Maga a T-Home jó netet ad. Ritkán van hiba (akadozás, az elvártnál kisebb sávszélesség, stb.), ha probléma van, telefonálni kell az ügyfélszolgálatnak és javítják a hibát. Hat éve vagyok a T-Home-nál, kb. ötször ha volt valami gondom. Sávszélesség terén is jó. Az én 5 MB-os sebességemmel ~512 kb/s lenne a letöltési sebesség, mégis van, amikor 630 kb/s-kel jön lefele a torrent.
2011. febr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 czibles ***** válasza:

én meg pont azt mondanám, hogy kerüld őket...

konkrét helyet nem mondtál, tehát csak gondolhatom, hogy valamelyik kis városban laksz, ahol nem sok választásod van.

itt nézd meg, hogy mely szolgáltatók érhetők el:

[link]


kis nóném szolgáltatóknál viszont jobb azért...

2011. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A T-Home kicsit sunyi, mert nem mindig a jó dolgokat adja neked, csak akkor, ha már 10-re reklamálsz. Én tök sokáig szívtam telefon kábelen jövő IPTV+Net párosítással, majd kiderült, hogy a telefon vezeték keveset bír. Kérj kábelnetet, ami koaxon jön, az sokkal többet bír.
2011. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Pakson lakom egyébként.
2011. febr. 5. 10:50
 5/6 Joezy válasza:
Szia!Én szekszárdi vagyok és én is azt javaslom kerüld őket nagy ívben, mert minősíteni sem tudom, káromkodni meg nem szeretek. 10mb+alap tv-ért fizetek 6000ft-ot havonta... cserébe kapok 1mb letöltést ami normálisnak mondható, tv-t nem is nézek mert ezeken a csatornákon amit ad max a híradó ami nézhető.Mindezzel még semmi problémám nem lenne,mert én választottam a legolcsóbb csomagot, de az internet szinte napi rendszerességgel ütközik hibába, nem tölti be a programokat a windows meg úgy lefagy, van hogy a reset sem segít,mert nem indul újra... utána persze jó miután kikapcsoltam szabálytalanul a 200e ft-os gépem, ez nagyon gyakori hiba egészen az elején is jelentkezett, mikor a rendszer teljesen 0 kmes volt meg a windows is...szóval nem nálam van a hiba.Amikor felhívom őket hibabejelentéssel annyit tudnak mondani, hogy náluk azt jelzi a rendszer hogy minden rendben így nem is tesznek semmit.kb fél éves hiszti után kiküldték az egyik kollégát, volt router csere meg beltéri stb...nem hárult el semmi. Végül is nem olyan nagy a baj velük, ha nyugodt ember vagy és nem kapkodsz sehová általában fél óra alatt elhárul a hiba, de ez majdnem minden napos hangsúlyozom.Volt már nagyobb hiba 2 év alatt kb 2-3 alkalommal fordult elő, amit náluk is jelzett, valami föld alatti hibára hivatkozva sikerült nekik úgy 60 óra alatt elhárítani a hibát amiért természetesen kárpótlást sem kapsz csak a szokásos 6002 ftos csekket... Ár/Érték arányban a legrosszabb. Nem javaslom őket, hála istennek februárban lejár a hűség :) és Viszont látásra! :)
2015. jan. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én se ajánlom őket..káromkodni én se szeretnék..
2015. febr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!