Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internetről mi a vélemén...

Mobil internetről mi a vélemény? Lehet letölteni vele? Mi kerül plusz pénzbe?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem:


mobil internet csak a városban jo ahol van 3g vagy HSDPA, ha ezek közül egyik sincs meg akkor nem érdemes használni letöltésekhez. de amugy mail nézésére megfelelő, de filmeket nem ajánlok vele letölteni, bár azt még nem probáltam....:)) a pénzről meg annyit h olyan csomagot válassz ami korlátlan igy nem fog meglepetés érni:))

2010. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azt nem letoltesre talaltak ki ha csak nem akarsz kisebb vagyont fizetni erte, sima netelesre, webezgetesre, levelezesre messengerre tokeletes egybere nem igazan.


Elonye: hogy barhol mukodik ahol a mobiltelefonod is!

hatranya: jol csak ott mukodik ahol 3g hozzaferes van mashol a max letoles 128kb ami realsebessegben max 15kb/sec egyszoval a csiga gyorsabb de legalbb megy mindenhol ha igy gondolkodunk.

Persze varosban ahol 3g is van ott akar 3-7Mb/sec is lehet ami azert 350-800kb/sec is lehet. Igy mar azert nagyon is rendben van a netsebesseg.


Szerintem akkor eri meg ha nincs mas lehetoseged netelni vagy sokat vagy uton.

2010. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat

Milyen városra gondoltok?

Mi az a 3g,

2010. ápr. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!