Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akadozik a netem. Mi az oka,...

Akadozik a netem. Mi az oka, főleg hogy lehet megszüntetni? Két laptopról netezünk, csupasz ADSL, modem és wifi. A laptopok jók, a modemnek, wifinek sem lehet semmi baja.

Figyelt kérdés
A wifi antennakijelzője korábban is szaggatottan világított mint most, míg a többi kijelzője folyamatosan, úgyhogy ez nem lehet baj. Tehát hol eltűnik a netkapcsolat hol visszatér.
2014. nov. 7. 10:27
 1/5 A kérdező kommentje:
wifi típusa: Netgear, ADSL-modemé: D-link.
2014. nov. 7. 10:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Még egy tanácsot kérnék. Itt nincs kábelszolgáltatás, vezetékes telefon nem kell. Ha szolgáltatót váltanék, melyik a legmegbízhatóbb és főleg a legolcsóbb csupasz ADSL internet esetén? Illetve mi múlhat a wifin, a modemen? AZ ár miatt 1 Gb-on net érdekel.
2014. nov. 7. 10:33
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Mennyire gyakori a probléma?

Először jelentsétek be az ügyfélszolgálaton.

Aztán a Netgear router kiiktatásával, kábellel közvetlenül a modemre csatlakozva tesztelném a kapcsolatot. Ha router nélkül is előjön a gond, akkor valószínűleg a vonallal lehet probléma.

2014. nov. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egyik szolgáltató átadta az ügyfeleit egy másiknak, egy újnak, -neveket azért nem mondok, nehogy feljelentsenek hitelrontásért- és kb azóta, egy jó hónapja. Tegnap végre az új szolgáltató honlapján a levelezőfelületen végre írtam nekik, de idáig nem feleltek... és az is furcsa volt, hogy míg más oldal üzenetküldő részénél, miután elküldik az üzenetet, utána kiírják hogy "levelét megkaptuk, köszönjük, hamarosan válaszolunk." Jobb helyeken még egy visszaigazoló e-mailt is küldenek az ügyfél mailcímére. Itt meg az elküld után tekert egyet a bal fölső zöld karika aztán annyi. Azt sem írta ki hogy sikeres vagy sikertelen volt az üzenetküldés. Netkapcsolat éppen volt...
2014. nov. 7. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
-szerintem is először is tisztáznotok kéne,hogy nem e nálatok van a gond,mert ha a router nélkül jól jön a net,akkor ez nem a szolgáltató hibája lesz,
2014. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!