Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen adsl modemet vegyek...

Milyen adsl modemet vegyek 30Mbit/s es internethez?

Figyelt kérdés
a szolgaltatonal keszlethiany van es azt mondtak h vegyunk mi

2014. aug. 2. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne a szolgáltatótól kérdezni, hogy melyiket ajánlják?
2014. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha küldenének linket :)
2014. aug. 2. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy szolgáltató ilyet nem engedhet meg magának. Megrendeled a netet de nem tudom használni mert készlethiány van modemből. Vicc...

Amúgy ADSL-en nem fog menni 30 MBit csak VDSL-en de a VDSL modemek elég drágák.

Melyik szolgáltatóról van szó?

2014. aug. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a szolgáltató feladata a szolgáltatás technikai feltételeinek a biztosítása!

Addig nincs szerződés aláírás(fizetés), míg nem áll rendelkezésre a teljes körű szolgáltatás!

Nehogy már én vegyem meg a varrógépet a szabónak, hogy megvarrhassa a gatyámat!

2014. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolso komm. ez igy igaz. de van modemem csak szarakszik
2014. aug. 3. 15:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szarakszik, a csere akkor is a szolgáltató költsége!

Ha nem tudja szarakodás nélkül biztosítani a szolgáltatást, akkor marad a szerződésbontás, -oszt jónapot!

2014. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csana111 válasza:
Sajnos az adsl kiment a buliból. Volt egy modemem amit a szolgáltatótól kaptam és 179kb/s volt a maximum letöltés. Mióta asus modemet vettem azóta 13mb/s lett a net. Akkora változás volt. Végre nézni tudom a YouTube-ot hd-ba. Az adsl 2+ max 24mb/s. Nekem a szolgáltató mondta hogy álljak meg 20 mb/s előfizetésnél--->tehát adsl2+ van nálam.Ha téged nem állítottak le akkor lehet hogy van vdsl-ed ami jó, de addig ne vegyél modemet míg ezeket nem tudod. (és nem mindegy milyen annex-et használ a szolgáltató.)
2015. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát itt vidéken a net szolgáltatás egy kalap sz@r.
2015. jan. 11. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!