Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudok...

Facebookon hogyan tudok üzenetet küldeni olyasvalakinek akivel "nem vagyok kapcsolatban"?

Figyelt kérdés

Ha nem ismerősöm és még nem váltottunk üzenetet, akkor a levelem az "egyéb " mappába kerül amit nem olvas senki, így soha nem is fogja megkapni azt. Tapasztaltam már, volt hogy 1 évig nem olvasta el az illető a neki küldött üzimet, (aztán töröltem magam, azóta nem tudom észrevette-e.)

Újonnan 66 forintért el tudom intézni hogy ilyen esetben a levél a "beérkezett üzenetekhez " kerüljön, ne az "egyéb" mappába. Kártyával szeretném intézni a tranzakciót, hogy történne ennek a menete? mit kell megadnom a facebooknak, hol és mikor? Pin kódot ugye nem kér?


2014. szept. 29. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Pin kódot nem kér, anélkül is ugyanúgy le lehet halászni a pénzt a számládról. :)
2014. szept. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez megnyugtató..........
2014. szept. 29. 15:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobbat mondok, vásárláshoz sem kell pin kód, elég ha tönkreteszed rajta a chipet, és harmadik próba után le is lehet húzni, és csak aláírást kér a terminál. :)
2014. szept. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!