Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Voidokkal kapcsolatban...

A Voidokkal kapcsolatban ezekre a kérdésekre válasz? [League Of Legends]

Figyelt kérdés

Elméletileg Vel'koz minden lényt elpusztít, amire rábukkan, beleértve a Voidokat is. [link] Ebben a leírásban viszont barátként említ 3-at is.


1.; Most akkor mégis vannak, akiket életben hagyott és ha igen miért? Vagy ez valami elírás? Hisz a többi Voidnál őt nem írták fel erre a listára.


2. Kha'zix, Cho'gath és Kog'maw barátok. De, hogy és miért? Erről valami elképzelés?



2014. szept. 25. 02:38
 1/2 savanyújóska ***** válasza:

A leiras szerint, az elpusztitott Void teremtmenyek vele jottek at, namarmost, ha a kijovetele osszhangban van a lore-al (kerettortenet), akkor a tobbiek akkor mar reg kint voltak, sot meg inkabb a Summonerek alatt. (Bar ugye most a Shurima event egy idore tette Rene, Cassio es Azir kijovetelet. (Hogy utana hogy jutottak el a Riftre, mas kerdes.


A Voidok meg szerintem ugy baratok, hogy mindegyik Void, mimdegyik eros, es egymast inkabn elkerulik, es nem szekaljak. A friendlist pedig eliras lehet, nezdeg az angol nyelvut, szerintem ott talan jo.

2014. szept. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezen oldal angol megfelelőjén, illetve más oldalakon is így volt feltüntetve, ezért nem értettem, mert ellentmond a leírással.


Ez a Voidok közötti kapcsolat pedig még mindig fura nekem. Nem úgy tűnnek, mint akik megválogatják, kit ölnek meg, nyilván köztük is van erősebb és gyengém. Sajnos erről hivatalosabb írás nincs.

2014. szept. 26. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!