Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends! Pár kérdés...

League of Legends! Pár kérdés Season4/ranked game-el kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Hali!

Már régebb óta el akartunk kezdeni egyik ismerősömmel rankedezni,de egyikünk sem akart rossz helyre kerülni, most viszont már van elég tapasztalat. Botlane-t 90%ban wineljük. Eddig egy meccset játszottunk az első 10-ből, amit mi hoztunk le.


A kérdés:

Ugye Season 4-ben ha jól hallottam mindenkinek le kell játszani újra a placement meccseket. Ha tegyük fel most a 10 meccsből bekerülünk rosszabb esetben Bronze 2-3 ba, akkor Season 4-ben, ameddig le nem játsszuk megint azt a 10-et, nem leszünk lényegében sehol? Vagy ugyanúgy ott lesz a profilunkon, hol voltunk S3-ban?


Gondoltam miért is ne próbálnánk meg, max kapunk egy bronze ikont, aztán S4-ben megint nekifutunk a 10 meccsnek.


A lényeg : Mi lesz a profilomon S4-ben? Semmi vagy az S3-as eredmény ameddig le nem játszottuk megint a 10-et S4ben?



2013. okt. 10. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
S4-ben elejétől minden. Ha bronzeba voltál, nem leszel sehol. Ha diamondban, szintúgy. Stb. Én is ezért kezdtem el rankedezni (én nem is megy rosszul, persze csak ha nincsenek polakok).
2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A következő seasonban törlődnek az eredmények. Amin esetleg meglátaszana a bronz az egy summoner ikon amit megkap mindenki.

Ami mindössze megmarad az az MMR, és az egyéb szezon végi jutalmak.

2013. okt. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 12. 22:44
 4/5 anonim válasza:

Lolkingen és LOLnexusban lászódik, hogy hol tartottál előző seasonben. viszont, nagyobb eséllyel rak magasabb tier-be ha mondjuk előző seasonben silver vagy gold voltál. Számít a replacement-nél az előző season is.

Ha lehozod mint a 10 meccset season 3-ban és mondjuk berak silverbe, és következő seasonben ugyancsak lehozod mint a 10-et akkor nagyobb eséllyel kerülsz gold-ba

2013. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát eddig egy win, négy lose. Nem tudok mit csinálni a 100 normal wines csapattársaimmal, meg a silveres enemyvel... :/
2013. okt. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!