Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok segíteni Steam-el...

Tudnátok segíteni Steam-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Most szeretnék először vásárolni játékot Steam-en. Az úgy van ugye hogy kifizetem a játékot és le kell töltsem?

Ha mondjuk letöltés közbe megszakad az internet kapcsolat vagy netalántán áram szünet van és kikapcsol a gépem vagy bármilyen okból megszakad a letöltés akkor újra kell kezdenem a letöltést vagy ott folytatja ahol félbe szakadt?


Illetve ha mondjuk letörlöm a játékot a gépemről akkor bármikor újra letölthetem?


Illetve kíváncsi lennék még a véleményetekre a Steamről? Pozitív-negatív vélemények is érdekelnek.



2014. szept. 14. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megveszed, akkor hozzáadja a játékaid listájához. Onnan bármikor telepítheted, uninstallálhatod.


Letöltésnél tudtommal onnan folytatja ahol abbahagyta.


Amúgy meg jó dolog, szerintem érdemes figyelni az akciókat, néha vannak 90% leárazások is, volt hogy 1500Ft-ért volt Left4Dead pack, meg Company of Heroes, és ilyesmik.

2014. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:

Úgy van ahogy #1 leírta. Ha megszakad tudja folytatni a letöltést. Ha letörlöd később bármikor újra rakhatod.

Nekem a Steamen legjobban a kívánságlista jön be. Én aki nem játszok naponta, feldobálom azokat a játékokat, amiket túl drágának találok a megvásárlásra és kapok e-mailt ha valamelyik akciós.

Lehet olyant is csinálni, hogy amikor akciós a játék, akkor megveszed, de nem magadnak, hanem ajándékba. Ezzel ugyan játszani nem tudsz, de el tudod cserélni mással (egyszerűbben mint ha egyébként cserélnéd), vagy akár később is fel tudod használni.


Külön örülök neki, hogy elkezdték tolni a linux vonalat is! :)

2014. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!