Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Problémám van a crackelt...

Problémám van a crackelt Steam-el kapcsolatban. A többi lent. [? ]

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy mikor tört Steam-en egy játékot kezdenék telepíteni ezt írja:"The Steam servers are currently too busy to handle your request.Pleas try again a few minutes."Nagyjából tudom, hogy ez mit jelent és állítólag valami megoldás is van a problémára a steamapps mappával kapcsolatban, de eddig nekem nem sikerült megcsinálnom.Szóval azt szeretném tudni, hogy pontosan hogyan is kell megoldani ezt a problémát.(Nem fikázást kérek, hogy tört a program és vegyem meg a játékokat, hanem értelmes, segítőkész válaszokat.)Köszönöm.
2012. ápr. 7. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen működött csak az ilyen PacSteam és az undead patch, és régi játékokhoz. Én már kb. 2 éve nem néztem, de akkor is csak az ilyen cs 1.6, gmod stb. idejében megjelenő játékokat lehetett leszedni.
2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt minden választ és megoldást megtalálsz:

[link]

2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!