Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit szólsz ahhoz, hogy mostant...

Mit szólsz ahhoz, hogy mostantól a Csibefasz portál megtekintéséhez SMS-ben való regisztrációra van szükség?

Figyelt kérdés

Szerintem kib@szott nagy csicskaság, hogy ezért emelt díjas SMS-t kell küldeni, ráadásul akkora f@szok, hogy még az SMS árát is b@sznak kiírni. Magyarán arról szól az egész, hogy behúzzák az olvasóikat. Kurv@ jó.


Másrészt pedig nem is nyújtottak olyan minőségi tartalmat, amiért pénzt lehetne kérni. Minden mocskot felraktak az oldalra, még olyat is, aminek semmi helyen nem lenne ott.


Elég szomorú, hogy mindenki ebből akar meggazdagodni, hogy csinál egy ilyen oldalt, felrak pár cigányt, tele rakja kib@szott reklámokkal, de ez se elég neki, még pénzt is kér a megtekintésért...


2010. jan. 18. 19:55
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ápdét: Most már ki van írva az SMS ára, de ettől függetlenül még mindig ugyanakkora parasztságnak minősül.
2010. jan. 18. 19:55
 2/16 anonim ***** válasza:

"Az sms ára: 40.0 ft, és örökös belépésre jogosít fel! "


ki van irva


igaz én inkább Napiszart netszart

és puruttyát szoktam nézni

2010. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
azér nem nagy összeg...bár elég parasztság..
2010. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Utólag már odaírtam, hogy végül kiírták az SMS árát.


De akkor sem a kérdésemre válaszoltál, ki nem sz@rja le, hogy mit nézel, engem a véleményed érdekel erről.

2010. jan. 18. 20:03
 5/16 anonim ***** válasza:

Akkor innentől fogva én sem nézek többet csibefaszt... :D Meg jópár haverom sem, mert akiket ismerek, egyik sem küldene SMS-t, az 100%.

Igy csak csökkeni fog a látogatottság szerintem. :P


De van még elég ilyen oldal, nem kell aggódni. ;)

2010. jan. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Valóban nem nagy összeg, ráadásul ennek több mint a felét a mobilszolgáltató kapja. És szerintem a reklámból is nagyon jól elvoltak, mert nem 2 forintba kerül elhelyezni egy látogatott oldalra egy reklámot. De nem értem, hogy miért kell ilyen regisztrációt csinálni, amikor vannak sokkal jobb oldalak, akik minőségibb tartalmat is nyújtanak, ráadásul ingyen.
2010. jan. 18. 20:05
 7/16 anonim ***** válasza:
Ki a f@szt érdekel a kérdésed b@zi.
2010. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok így akarnak egy kis pénzbevételhez

jutni

egyébként leszarom mert amúgy se nézném az oldalt

akit meg érdekel kibirja azt az sms-t

2010. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

> Ki a f@szt érdekel a kérdésed b@zi.


Ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor inkább lehet elmenni a véres g€cibe, senki sem kíváncsi az írástudatlanságodra.

2010. jan. 18. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
Jajde szörnyűű... most teljesen ki vagyok... mi lesz velem/velünk ilyen szépen és igényesen megtervezett gondosan kivitelezett, tartalmilag összeszedett, sokatmondó, oktató jellegű weboldal nélkül mint a csibefasz? Én elküldöm az sms-t mert ez egy igazán jó weboldal. És küldjétek el ti is!
2010. jan. 19. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!