Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a tp-link routerem?

Figyelt kérdés

Lenti videó alapján állítatombe a tp-link routerem kb 1 éve!Becsapott a villám, tönkrement..

Ugyan azt routert vettem, ugyan azt a videót nézem, miután kiválasztom h dyamikus mert kábelnetem van nem megy tovább nem tudom h mért, múltkor simán beálíltottam!


https://www.youtube.com/watch?v=H2u7IFpPB6g


[link]


Itt a kép h mit ir ki!Nem tudom h mért!

Köszi a segítséget!


2014. aug. 27. 20:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha mind2öt újraindítom, router modem rezet, akkor is elveszik a jel, viszont ha kihúzom minde2-ből a füles kábelt amin kis fül van majd vissza, nem tápegységét, rögtön jó lesz és kapcsolodva mindenhol..
2014. szept. 22. 17:09
 22/23 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy áramszünet esetén a router hamarabb boot -ol be mint a modem, mivel hogy egyszerre kapnak áramot, és valamiért a router ezt nem tudja utólag lekezelni.

A firmware frissítés leírását itt találod:

[link]


De ha tényleg ennyi kell a megoldáshoz nem kell vele foglalkozni.

2014. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
oksi, azt nem értem, ugyan olyan routert vettem mint ami volt, és úgy érzem nem osztja olyan távol a jelet, emeleti szint tök közel van, sokszor elveszik a jel, meg utcán is amikor jövök másik routert sokkal előbb érzékelte a telefonom, pedig full ugyan az, azon nem lehet állítani gondolom semmit nem? tp-link 2 antennás 300 kb/s
2014. szept. 29. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!