Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a tp-link routerem?

Figyelt kérdés

Lenti videó alapján állítatombe a tp-link routerem kb 1 éve!Becsapott a villám, tönkrement..

Ugyan azt routert vettem, ugyan azt a videót nézem, miután kiválasztom h dyamikus mert kábelnetem van nem megy tovább nem tudom h mért, múltkor simán beálíltottam!


https://www.youtube.com/watch?v=H2u7IFpPB6g


[link]


Itt a kép h mit ir ki!Nem tudom h mért!

Köszi a segítséget!


2014. aug. 27. 20:51
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

a folytatás előtt, kérjük, ellenőrizze, hogy a kábel a WAN port jól csatlakozik a készülék


Én modemet kihagytam, számítógép volt összektöve a router 1-es boxával, nem emlékszem valszeg múltkor a modem lanja meg összevolt kötve a a router wan portjával..

2014. aug. 27. 20:58
 2/23 P.O.C. ***** válasza:
Ember, ha nem kötöd össze a modemet a router WAN portjával, hogy várod el hogy működjön? Honnan szedje a netet szerencsétlen router, a levegőből?
2014. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
de én csak beállítani akarom előtte, akkor nem kell internetkapcsolat.
2014. aug. 27. 21:40
 4/23 P.O.C. ***** válasza:

Ha csak előre beállítani akarod, akkor ne a Quick Setupot használd, mert az csak sikeres internet csatlakozás esetén fog továbbengedni.


Ez csak úgy fog sikerülni, ha ellátogatsz szépen az adott menüpontra, és ott beállítod a kívánt paramétereket majd a save gombbal elmented.


Egyébként nem igazán értem miért van arra szükség, hogy internet kapcsolat nélkül állítod be.

2014. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

sikerült, tplinklogin.net internetkapcsolattal egy teljesen másik oldalt hoz be..


Megakartam nézni mé gegyszer beállításokat, most hogy beállítottam sehogy sem tudom elérni a routeres oldalt..:(

2014. aug. 27. 23:45
 6/23 A kérdező kommentje:
ha van internetkapcsolatod, te neked bejön a tplinklogin.net? kétlem! bejön egy csak weboldal, és nem routeres, arra lennék kíváncsi, most hogy beállítottam, hogy tudom újra elérni az oldalt? Ha ugyan úgy összedugom ahogy a beállításnál volt, nem hozza már be...
2014. aug. 27. 23:47
 7/23 A kérdező kommentje:

Quin setup pont hogy akkor engedett tovább mikor még nem volt beállítva, ott volt a bibi h routert össezugtam a géppel, és modem meg nem volt sehol, ezért nem engedett tovább, ahogy összevezéreltem a routert a modemmel már tovább engedett és be is állítottam!

Érdekes, most elérem az oldalt internetkapcsolattal, múltkor nem tudtam!

2014. aug. 27. 23:51
 8/23 A kérdező kommentje:
belépő jelszó + neves internetem van, így ppopet választottam és dynamicy ip! + mac clone az ha jól értettem azt jelenti h arról gépről is tudok wifin keresztül netezni amiről beállítottam!
2014. aug. 27. 23:56
 9/23 P.O.C. ***** válasza:

Hát látom abszolút nem ismered a számítógépes hálózatokat, amennyi nettó hülyeséget mondtál itt ebbe a pár hozzászólásba.

De nem ez a lényeg, hanem az hogy sikerült végül.

Egyébként nekem be jön a tplinklogin.net is függetlenül attól, van-e internet vagy nincs. Bár én az IP címmel való belépést már jobban megszoktam, a régebbi TP-Link -ek nem ismerték ezt a tplinklogin.net -et.

2014. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Nekem is bejön!Működik telefonról laptopról is úgy h nincsen összedugva a géppel..


Elején hogy milyen neted van, ott az autora mentem, kiválassza magától, de hát jelszó+ névvel belépős pppoet választottam és dymakus ipt azon belül, jelszóval levédve, remélem jó lesz így!

2014. aug. 28. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!